Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok kezdeményező és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok kezdeményező és csajozós típus, lehet valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 11:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit higyjek. Eddig se fektettem energiát a csajozásba, és most már nyugodjak bele abba, hogy gusztustalanul ronda vagyok?
2013. ápr. 17. 12:11
 12/13 anonim ***** válasza:

De hülye vagy bas zdmeg! Mit vársz már el ember.

Eleve a jó nők azért nem nyitnak, mert 10 ujjukra meg a picájukba is akad faszbőven. Nem áll érdekükbe!

A nem jó nők meg tudják hogy szarok, ezért nem mernek nyitni, illetve van egy szűk réteg ,akik jó nők, de önbizalomhiányosak, és lelki betegek, ezek meg azért nem nyitnak.

Baromi egyszerű a képlet.

Egyébként meg a kedves szülök mindnek azt verték a fejükbe /szaros etikett/ hogy ne kezdeményezzél kislányom ,mert ordas nagy ribanccafatnak leszel titulálva,/ ugyanis az úgy illik, hogy a pali puncsoljon be náluk. Ezek meg meg is ették ezt, és ahelyett,hogy nyitnának, jeleznének, inkább várnak, nehogy le legyenek ribancolva. Ennyiről van szó.

Tehát az karácsonyi ajándék,ha egy jó nő nem is foglalt, meg nyit is feléd, legyél te akármilyen jó pali.

Egyszerüen a nők nem ilyenek. Nem nyitnak.

De írom ezt úgy,hogy nyilván én nem szoktam olyan helyen lenni ahol ismerkedni szokás. Sportklubban vagyok mindig, de ott az összes valamire való, mind foglalt. Ennyi.

Útcán meg közterületen pedig semmit ne várj el, mind el van foglalva magával, meg fosnak az ismerkedéstől a vadidegenekkel.

Szórakozóhely más világ, ott nincs tapasztalatom. Ott lehetnek tapadós ribizlik, hisz oda csakis ismerkedni járnak az emberek. Ott lehet,hogy nyitnak jobban. Máshol KIZÁRT!

2013. ápr. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gusztustalanul ronda az én vagyok! De én próbálkozom is a csajoknál, és onnan tudom, hogy folyamatosan lerondáznak. Attól, hogy hozzád nem megy oda senki, még lehetsz átlagos.
2013. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!