Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik kelendőbb? Egy flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kelendőbb? Egy flegma fullos vagy egy kövér de önmagára nem igénytelen kedves barátságos nő?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 10:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Flegma? Miért ekkora k*rva nagy divat manapság az ha valaki flegma? Sz@rik mindenre és mindenkire, nem érdekli más véleménye? Belőle csak jó ember lehet... Hányingert kapok az ilyenektől.
2013. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mennyire kövér az a nő? Mint Jabba a Hutt? Nekem mindkettő jöhetne amúgy.
2013. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem a flegma fullos nő kelendőbb. Hogy miért?


Mert az a nő, aki azt mondja magára, hogy kövér, de önmagára nem igénytelen (alapból kicsi ellentmondás..), kedves és barátságos nő, pont olyan tulajdonságait akarja kidomborítani, amik szerinte erősségei. Holott rohadtul nem:)


A kérdés helyesen így hangozna:


"Melyik kelendőbb? Egy csinos lány vagy én, aki jól kompenzálom a kövérségemet némi kedvességgel álcázott rosszindulattal?"

2013. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13as!


Inkább te vagy rosszindulatú!

2013. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Max. reális és jó emberismerő. Szerinted ki és miért tesz fel ilyen kérdést? Pláne ilyen szóhasználattal:)
2013. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyesek már annak is örülnének, ha egyáltalán egy nőnemű lény felfigyelne rájuk :)
2013. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy inkább belső értékeken alapuló kapcsolat nehezen és sokára alakul ki, igaz általában tartósabb is. Elsőre a külsőt látjuk, ami azonnal beindíthatja a kémiát, belső tulajdonságok alapján meg eltart egy ideig, amíg annyira megszeretünk valakit, hogy még a kevésbé előnyös külsejét is vonzóbbnak látjuk, de ez is kétesélyes, vagy kialakul ez a vonzalom, vagy nem.

Úgyhogy a legtöbben azért sokkal hamarabb vonzódnak külső alapján (talán még a kisugárzás nyom valamennyit a latban ha olyan, hogy nagy hatást gyakorol ránk).

A válasz: a fullos csaj a kelendőbb, jóval nagyobb a valószínűsége, hogy nála próbálkoznak be többen.

2013. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem kellene! Továbbá aki kövér, az már alapból igénytelen.
2013. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez a "kövér alapból igénytelen" szöveg olyan röhejes. :D De tényleg vannak akik így veszik.

Az a vicces, hogy annak idején két pofára zabáltam a sütit, a zsíros pörkölteket, a hamburgert, a mindenféle cukros üdítőket, bagóztam, piáltam, egész nap tespedtem az ágyon a tévé előtt, tömtem magamban a csokit a chipset, meg nem mozdítottam a fenekem, nem hogy sportoltam volna. De nádszálvékony voltam és az volt rólam az általános vélemény, hogy igényes, sportos (hogy ezt a hülyeséget honnan szedték) csaj vagyok.

Később gondoltam, hogy azért ez mégsem járja, abbahagytam a cigit, az egészségtelen kajákat és elkezdtem tornázni, jobban adni magamra de közben szedtem egy gyógyszert is, talán az is közrejátszott, vagy nem tudom miért, de mindegy is: valahogy pont ebben az időszakban felszaladt jó pár kiló, amiből aztán nagy odafigyeléssel sikerült leadni, de érdekes, akkoriban, mikor tényleg a legtöbbet törődtem magammal, mozogtam, életmódot váltottam, akkor meg hirtelen én lettem a lusta, igénytelen debella.

Innen kezdve nincs is a témában miről beszélni.


A külső van akinek fontos, van, akinek kevésbé, de mindenki azt látja meg elsőnek és van olyan is, aki csak az alapján ítél. A fullosság szembetűnőbb, mint a flegmaság. Sőt a flegmaságot lehet magyarázni tartózkodásnak, extrovertáltságnak. A legtöbben azért szép, csinos barátnőt szeretnének (ami azért érthető és természetes igény) inkább és a belsőt ennek függvényében mérik.

2013. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
átlagos egyedi kedves igényes. ez a kelendő.de kinek mi.
2013. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!