Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, várjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problámám,hogy a barátommal már több mint két éve együtt vagyok...csak hogy mostanában nem találkozunk a munkája miatt.csak nagyon nagyon keveset..hétvégente is dolgozik..ez nekem nagyon rosszúl esik ,olyan mintha már nem is lenne barátom...azt mondja várjak még egy kicsit minden rendben lesz,sajnos most ilyen helyzet állt elő a kapcsolatunkban,de nyugodjak meg..minden rendben lesz..ide költözik városba albiba ahol lakom..ő ugyanis más hol lakik de itt dolgozik.Szerinte nyugodjak meg lesz albérlet keres másik munka helyet...és várjak várjak várjak..nem soká minden rendben lesz...

Csak hogy én ezt nehezen viselem,természetes mint az emberek többsége, arra gondolna valaki más lehet a dologban ahogy én is..szeretem a barátom,de túlságosan hozzá szoktatot ehhez a helyzethez hogy alig látom..már kezd elmúlni minden,de mégis vele szeretnék lenni..

Történt az,hogy kitaltam szakítok vele..nem komunikáltam vele nem vettem fel a telefont...gondoltam ha van más nem meri elmondani lehet hogy megkönnyítem a helyzetét...

De erre ő hívogatott 3napnál már majd meg őrült ...sms hada jött,a tesómat is kereste..olyan gyönyörü dolgokat írt...könyörgött hogy nehagyjam el,ne szakítsak nem bír nélkülem élni ..várjak még egy picit.

Én persze semmire sem reagáltam..végül fogta magát és eljött a kollégiumba abba a városba ahol tanulok..

Kibékültem vele.de azóta se változik semmi,igazából szeptember vége ameddig várnom kellene.nem értem..

Szerintetek?Igazából végleg nem szeretném elhagyni azért még érzek utánna valamit ami erős,és ilyen esetben várnom kellene rá........

Évi


2007. szept. 16. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az is furcsa,hogy benned fel merül,hogy ne várj!biztos,hogy szereted?mert ha igaz amit le irtál,ö szeret,és az a 2 hét,már nem idö!ha szereted várd meg,ha nem mond meg neki!
2007. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok ilyen cipőbe kerülni, mint amilyenbe most te vagy. Nagyon nehéz távkapcsolatban élni. Szinte lehetetlen. Egyedül a teljes mértékű bizalom, ami lehetővé teszi mégis.

Úgy gondolom, hogyha valóban szereted, akkor megbízol benne, és elhiszed neki, hogy mondjuk akkor szeptember végére minden rendbe jön. Addig legyél türelmes, érezze, hogy fontos neked, szereted, és kitartasz mellette, de gyanakkor azt is érezze, hogy neked ez rossz, tudasd, hogy szenvedsz. Én úgy gondolom, hogy minden kapcsolat csak akkor lehet harmódikus, ha őszinték a felek egymáshoz, ha mindent megbeszélnek, és mindenre találnak optimális megoldást.

Én azt tanácsolom, hogy tényleg legyetek őszinték egymáshoz, meséljetek egymásnak az érzéseitekről, akár pozitívak, akár negatívak azok. Hiszen csak így van mód arra, hogy kölcsönös segítséggel javítsatok a magatok, és egymás életén.

És csak addig várj rá, amíg érzed, hogy van értelme.

2007. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
En 1 eve es 2 honapja vagyok egyutt a baratommal, mind a ketten dolgozunk.Neki eloszor olyan munkaja volt, hogy delutan 5 oratol masnap delig dolgozott, haza jott aludt es megint ment es csak 1 nap szabadja volt.Ez igy ment egy par honapig, de neki sem volt jo es nekem se.Ez utan valtott, de akkor nekem lett olyan munkam hogy ejelre jartam, tehat o reggeltol delutan 6ig en meg delutan 6tol ejfelig vagy 1ig.Es mi is csak kedden delutan taliztunk itthon,amikor nekem szabadom volt, mivel 6napokat melozunk.De szerintem ki lehet birni, ha szereti az egyik a masikat es azt is tudom hogy nagyon nehez es nagyon faj, de elob utobb valtani fog ha fontos vagy neki.Csak ezt komolyan meg kell neki magyarazni.Mi valtottunk es meg mindig egyutt vagyunk oldogan.
2007. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!