Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős családapa vagyok, beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős családapa vagyok, beleszerettem a férfi kollégámba. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Már éreztem korábban is, hogy biszexuális lehetek. Most ez beigazolódott. Beleszerettem a férfi kollégámba. Mit tegyek? Hogy verjem ki úgy a fejemből, hogy nap mint nap látom???!!! A családom a legfontosabb a számomra. Nem kockáztatnám a nyugott életemet... SEGÍTSETEK! Kivel beszélhetném meg a problémámat? A feleségem nem értene meg...
2009. szept. 24. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Igazán tisztellek hogy ezt megmerted beszélni a feleségeddel!Ne mond el a kollégádnak ezt...rontana a helyzeten...mivel tapasztalatból irom,persze én női személy vagyok...idővel elmúlik ez az érzés...valami összezavarodott...helyrejön ...
2009. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleség a kivétel!!Én nem tudom, de minimális poz. visszajelzés nélkül mondhatja vki magárol,hogy szerelmes?? Értem ezalatt,hogy valszínűleg a kiszemelt hetero lehet..
2009. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Államtitkár vagy? Esetleg valami híres zenész?
2009. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az a probléma, amelyikre nincs megoldás. Mert ha egyedül lennél, azt csinálhatnál, amit akarsz.

De ott a feleséged: ha megtudja, teljesen kétségbe fog esni, sőt valószínűleg a saját nőiességét is kétségbe vonja majd, magát fogja vádolni azzal, hogy már nem kell neked, azért keresel mást, és pláne egy férfit.. Hú, nem lennék a helyedben! Aztán ott vannak a gyerekek: azt hiszem, egy világ omlana össze bennük, ha megtudnák, hogy az apjuk nemcsak Anyura gerjed, de egy másik bácsi is izgalomba hozza... ezt se kockáztasd meg. Ha a munkahelyeden maradsz (a családot nyilván el kell tartani valamiből), az a másik férfi előbb-utóbb megérzi, hogy mi újság van, és ha ő nem homokos vagy biszex, akkor kerülni fog, mint a pestist (ami egy idő után nagyon megmérgezi nemcsak a ti munkahelyi kapcsolatotokat, de az egész ottani légkört is), ha meg "hajlandó" rád, akkor az fog kiderülni előbb vagy utóbb, és úgy lehet, hogy nemcsak hogy repültök mindketten, hanem még az otthoniak előtt is kiderül, hány hét a világ... Ha munkahelyet váltasz, ott is megvan annak a veszélye, hogy találsz egy másik férfit. Öngyilkos sem lehetsz, mert ott a családod, és nagy gyávaság lenne részedről magukra hagyni őket, meg nagy szemétség is, mert életük végéig gyászolnák a szerető férj és a példás családapa emlékét... sőt, még kolostorba sem vonulhatsz, megint csak a családod miatt. Szexuálpszichológushoz sem érdemes menni, mert megváltoztatni úgysem tud, az pedig, hogy beszélsz neki róla, édeskevés, attól még a problémád ugyanúgy megmarad. Szóval ez egy önmagába visszatérő kérdés, és jobb, ha úgy általában senkivel sem beszélsz róla, mert nagyon sok az olyan ember, aki nem tud hallgatni...

2009. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem már sikerült szerelmeből kiesnem, azzal, hogy totálisan, de végképp kiábrándultam belőle, azzal, hogy csupa rosszat hallottam róla és direkt a rossz oldalát kezdtem csak nézni.

Tedd ezt te is, a végén már kerülni fogod az illetőt, mint én is.

2009. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ez szexuális vonzalom, és nem egyfajta példakép, tetszik Neked, ahogy megtestesíti a férfiasságot, szívesen lennél olyan, mint ő stb.? (Mert nőknél az esetek egy kis részében lehet ez az ok, a nőiesség kapcsán)

Hűűű hát nem is tudom, mit mondjak, én biszex nő vagyok, egész életemben ide-oda csapongok, 28 éves fejjel se tudom, hogy mit akarok, és már megint jól összekuszáltam az életemet... Alapvetően élvezem, de néha szeretném, ha egyszerűbbek lennének a dolgok. Ugyanakkor én helyesnek tartom, hogy nem nyomtam el magamban a dolgokat, mint annyi más nő. ...Persze családosként azért már más... Tudod, fel kéne úgy fogni, mint én, amikor kapcsolatban vagyok! A biszexualitás nem az, hogy EGYSZERRE kell férfi és női szerető, a biszexualitás NYITOTTSÁG, hogy mind két nemű partnert képes vagy megkívánni. De ha kapcsolatban vagy, az hűséget kíván, és akkor lényegében tökmindegy a leendő 3. ember neme.

2009. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
11:09 mondta ki a tutit. Tökmindegy, milyen nemű a harmadik. Ha már kapcsolatban élsz, onnantól fogva köt a hűség bármilyen nemű harmadikkal szemben is. Ennyi.
2009. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Valóban köt a hűség és tartom is magam ehhez. De bejön a kollégám és csak nehezen tudom utálni, kerülni. Pedig próbálom... Nehéz, de túlélem valahogy!
2009. szept. 24. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Végig kéne gondolni, hogy mi az, amit nem kapsz meg a feleségeddel való kapcsolatodban, és ezt megbeszélni vele. Ha Vele meg tudjátok oldani, talán az egész kérdés megoldódott, lehet, hogy magának a személynek alig van köze az egészhez. (Persze nem tudom, mennyire ismered...)
2009. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom mit nem tud megadni nekem a nejem... a péniszt.
2009. szept. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!