Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy 2020-ra a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy 2020-ra a férfiak kicsit több mint 10%-ának "nem fog jutni" feleség matematikailag?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, és eléggé ledöbbentem, szerintetek igaz?
2013. ápr. 16. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem idén se jutott :-)
2013. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ivilicious ***** válasza:
marhaság
2013. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
gondolom a kérdező arra gondol, hogy annyival több férfi lesz mint nő, ami elképzelhető, nem néztem utána
2013. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem fordítva van ? Mármint én úgy tudom egyre kevesebb fiú születik..
2013. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem kellene feleség... Isten őrizz!!! De kíváncsi vagyok, hogy talán nő a férfiak száma, és csökken a nőké?
2013. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most körülbelül 700 ezer özvegyasszony van az országban,szóval nem kell aggódni... 45 év alatt több férfi van ,de onnantól megfordul az arány,a férfiak korán halnak.
2013. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Majd nekik férjük lesz.
2013. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A világon jelenleg 2%-kal több a férfi, mint a nő.

Ez egyébként normális lenne, végülis nagyon közel van az 1:1 arányhoz.


Ami érdekes, hogy ezen belül országonként vannak nagy szórások:

Az alábbi országokban sokkal több a férfi, Quatarban például több, mint 3-szor annyi, mint a nő. (A szorzó a férfit jelenti.)


Férfiak aránya (bocs, nem fordítom le az országneveket):


Qatar 3,1x

United Arab Emirates 2,3X

Bahrain 1,7X

Kuwait 1,5X

Oman 1,4X

Saudi Arabia 1,2X


Ezek alapvetően férfiközpontú országok, ahol a lány magzatokat sok esetben abortálják, vagy a lány újszülötteket megölik.


Nyilván egy nagy népességű országban bármilyen kilengés sokkal többet számít. Például Quatar esetében kb 1,2 millió férfire jut kb 400 ezer nő (ez kb 3-szoros különbség), tehát összesen 800 ezer nő "hiányzik". Kínában a férfi-nő arány nem ennyire durva, "mindössze" 1,08-szoros, de ez mégis 51 millió nő hiányát jelenti (ha minden magyar ember nő volna, akkor 5 Magyarország pótolná). Kínában is abortálják a lány magzatokat.


Nálunk, meg néhány más országban a nők vannak többségben: 1,1X több a nő, néhány K-európai országban hasonló a helyzet. Ezekban azonban az a dolog nyitja, hogy a férfiak SOKKAL előbb halnak, így a nőtöbbletet valójában öreg nők alkotják.


Tehát ha kivesszük az olyan nőket, akik valószínűleg nem fognak már házasodni, akkor igen, azt kell látni, hogy a nagy népességű országokban fiatal férfi többlet alakul ki, akiknél az elöregedő társadalmak öreg nő többlete nem fog párt alkotni, tehát ezeken a helyeken a férfiak egy részének nem jut majd pár, és ezt emigrációval se tudja majd megoldani.


Adatok innen:


[link]

2013. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 meg fogok halni :-(
2013. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de ha így van akkor jobb ha nem ellenkezik, akit kiválasztok mert aztán lehet hogy egyedül marad :D
2013. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!