Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most bejövök neki vagy miért néz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki vagy miért néz?

Figyelt kérdés
Már vagy egy két hete bámul egy fiú az iskolában, mindig néz,van mikor rám is mosolyog és utánam fordul.. Ma mikor kint cigiztem,épp mellettük álltam a társaságommal és már ők elszívták a cigit,mondták a srácnak ,hogy menjünk de a srác rávette őket,hogy maradjanak,addig nézett engem a srác míg végül be nem mentek.. Utolsó óra előtt szünetbe épp jött ki az épületből én meg mentem el előtte,megint bámult és utánam fordult,mikor visszafordultam akkor is bámult majd rám mosolygott és láttam a haverjai is bámultak.. Előbb végeztem az utolsó órámmal,és elengedett minket a tanár.. Ő meg már régen végzett 5.órában de valamiért az udvaron kint leült a haverjaival.. Mentem kifele aztán észrevettük egymást, a haverjai megint bámultak meg a srác is,de rám mosolygott.. Nem tudom de ilyenkor hiába is akarok rá mosolyogni nem tudok mert annyira "lefagyok". Kiderítettem a nevét és be is jelöltem facebookon de még nem jelölt vissza így nem tudom,hogy beszéljek vele.. Szerdán együtt lesz tesink én nem merem megszólítani..
2013. ápr. 15. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég sok esély van arra,hogy bejössz neki! :)

Kezdj el vele beszélgetni,majd megismeritek egymást! :)

2013. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
eléggé félek :S
2013. ápr. 15. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell félni! :D

Bár szerintem korrektebb lenne ha hagynád,hogy ő szólítson meg! :)

2013. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor az valószinűleg soha nem történik meg :D
2013. ápr. 15. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire merész,hogy így méreget(jó értelemben),akkor valószínú egy idő után meg fog szólítani. :-)
2013. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell neked beszélned vele, Ő fog kezdeményezni! :) Bejössz neki,egyértelmű Próbálj mosolyogni rá, de ha nem megy, akkor is próbálj pozitív jelet küldeni felé.
2013. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak kérdés mikor.. Már gondoltam arra is,hogy lehet azért nem szólít meg mert még nem mosolyogtam rá :S
2013. ápr. 15. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat..

Küldj neki te is ilyen "jeleket",előbb-utóbb lépni fog.. :)

2013. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem :S
2013. ápr. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!