Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogok kapni szamomra megfelelo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok kapni szamomra megfelelo ferfit?

Figyelt kérdés
Nemreg szakitott velem a baratom,(20ak vagyunk) mert azt mondta h tul komollya kezd alakulni a kapcs.s o meg kiszorakozna magat hazassag elott. Most egyedul vagyok...kimentem egy sraccal, aki 27 eves, de valamiert, nem ir, nem hiv,uh en se feszitem tovabb...de mi a baj akkor? regimodi lany vagyok, szeretem a nyugodt kapcsolatot, az izgalmat is, meguntam bulizgatni pasizgatni...de valamiert nem kapok sracot magamnak...pedig most megyek modelingre is, nem vagyok se duci, se csunya,nem tudom hol a baj?
2008. jún. 13. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapni? Érdekes megfogalmazás. Egy nem sikerült randi után azért ne add fel! Biztos találsz társat, járj nyitott szemmel és ne görcsölj rá. Még fiatal vagy!
2008. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de lehet nem tetszik a stilusom senkinek? mert mindenki csak szorakozni akar, nem akarnak komolyat, s aki akar annak mar van..:(
2008. jún. 13. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehte azért érzed ugy, h nem találsz egy normális pasit, mert görcsösen keresed.... 20 éves vagy, ismerkedj, kapcsolódj ki, légy a barátaiddal. Foglalkozz magaddal, a lelkeddel, előbb magaddal kell jóban lenned, ahhoz, hogy más is észre vegye az értékeid! Ne keseredj el, biztos vagyok benne, hogy megtalálod az igazit, de nem szabad siettetni :)
2008. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,h amiota volt a hosszu kapcsolatom, csak vagy ket igazan jo baratom maradt..s azok sokszor velem vannak,de sokszor foglaltak...nem akarok az ok terhukre sem lenni.. s akkor nincs akivel kimenjek
2008. jún. 13. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lehet, hogy rossz helyen keresed? Aki szórakozóhelyen ismerkedik, az általában nem akar komoly kapcsolatot (tapasztalat). Van egy csomó más lehetőség. Akivel "hétköznapi" keretek között találkozol, jobban meg tud ismerni, és így nagyobb az esélye valami hosszú távú kialakulásának.

És hidd el, vannak még komoly gondolkodású fiúk - ez is tapasztalat! Nem mindenkinek a csajozás jelenti az "életet" huszonévesen sem...


Az előző válaszadóknak is igazuk van: nem szabad görcsösen keresni a szerelmet, mert van egy olyan tulajdonsága, hogy a legváratlanabb pillanatban toppan be. Tudom, közhely, de igaz. :)

Ja és még egy tanács, ha komoly pasit szeretnél: érdemes esélyt adni olyan srácoknak is, akik elsőre nem biztos, hogy az eseteid. Kellemes meglepetések érhetnek!

(20 é lány komoly kapcsolattal)

2008. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!