Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs vagy miért lankad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs vagy miért lankad le a nemiszervem aktus közben?

Figyelt kérdés
Bő fél éve kezdődött el az egész amikor is munkahelyet váltottam! Ülős melóhelyről váltottam nehéz fizikai munkára és az elején még erre fogtuk, hogy biztos a fáradtság miatt unja meg a dolgot, de a hetek, sőt a hónapok óta tartó bizonytalanság egyre rosszabb! Már próbálkozni sem merünk, mert félünk, hogy nem tudjuk befejezni miattam! Sőt van, hogy el se tudjuk kezdeni! Próbálkoztunk már gyógyszerrel is, hogy 3-4 napig menni fog tőle a szex, de csak az első nap volt vele jobb a második napon talán még jó volt, utána megint már csak a szenvedés! Félek, hogy a párom már nem bírja sokáig és elhagy! Mit ajánlotok? Kérlek segítsetek! Köszönöm!
2013. ápr. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs nemi szerved aktus kozben ?!
2013. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az "állítás" nekem is egyből szemet szúrt. Biztos felcsatolható van neki! ;)
2013. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszerrel próbálkoztatok? Amúgy lehet valóban érdemes lenne orvosi segítséget kérni. Szerintem (ez az én véleményem, minden további ismeret nélkül), hogy ez nem szervi eredetű, lévén korábban jól működött. Tehát inkább pszichés. Eleinte, lehet, hogy a stressz miatt nem ment aztán most meg attól, hogy eleve tartasz tőle, hogy bekövetkezik. Tehát amolyan öngerjesztő folyamat. Ez nem csak a párod miatt fontos, hanem magad miatt is, hisz tönkrevágja az életed.

Ha nem javul a helyzet én a helyedben szexuál pszichológushoz fordulnék.

2013. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fanni111 válasza:

Úgy hallottam, hogy van egy bizonyos gyűrű, amit a felállt helyzetű nemi szervre kell felhúzni, és akkor bizonyos te általad meghatározott ideig "kemény" marad.

Javaslom nézz utána.

2013. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, tényleg elkúrtam! Nincs merevedésem az aktus elején!
2013. ápr. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!