Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk már együtt,de nem nagyon kezdeményez a barátom,tehát ha én nem kezdeményezek akkor nincs aktus :(

Ma mondtam neki ha szeretne valamit,akkor tegyen is érte,legyen férfi a talpán,de annyit mondott hogy ott a keze is ahhoz nem kell semmit tennie..most ez mi? 24-25 évesek vagyunk



2012. márc. 14. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ott a keze xD


Amúgy nem értem miért kell kezdeményezés az "aktushoz" sosem szoktatok lefeküdni az ágyba és spontán elkezdeni csókolózni, amiből aztán szex lesz?

2012. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Inkog Nito ***** válasza:
Ez egy paradoxon szerintem ennyi évesen....Bár ez csak az én hozzáállásom.
2012. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előző: tisztában vagy vele mi az a paradoxon? Hogy jön ez ide?
2012. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem szoktunk csak úgy spontán...talán még az elején volt rá alkalom,de mostanság nem....pedig akarja tudom,mert látom,de nem tesz érte semmit..
2012. márc. 14. 23:21
 5/16 A kérdező kommentje:
ja,és együtt is élünk
2012. márc. 14. 23:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha soha meg se csókol magától az azért gáz. Nem nagyon vonzódhat hozzád :/
2012. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de az van,szinte 3 percenként
2012. márc. 14. 23:26
 8/16 A kérdező kommentje:

azért szerintem én is hibás lehetek,mert én vagyok az akire azt lehet mondani hogy már nem ég annyira a tüz bennem :(

szeretem,de mint férfit nem kívánom annyira

2012. márc. 14. 23:27
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
van egy történet ... ezt egyszer egy pap mesélte nekem hogy mindig a férfi kezdeményezett az ágyban és hogy egyszer csak elege lett és megfogadta hogy bármi lesz ráunt hogy 20 éve mindig ő kezdeményez... és hogy csak azért is kivárja hogy a felesége kezdeményezzen... hónapokig nem volt semmi ! mert az asszony úgy gondolta ezt úgy illik hogy a férfi kezdeményez ! egyre rosszabb lett a kapcsolatuk! mindeketten vágytak rá de büszkeségből és "csak azértis " -ségből egyik se lépett... galyra ment a kapcsolatuk.. el is váltak! úgy nem lehet együttlenni valakivel ha azt érzed hogy mindig csak te adsz és a másik sose érezteti veled hogy vágyna rád! én elhiszem hogy nagyon rossz lehet neked! főleg ilyen mondat után hogy ott van a keze! -.-" én nem is értem hogy miért nem kezdeményez soha .. :(
2012. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
sokszor kezdeményeztem,de beleuntam...miért én legyek a tanítónéni?miért kell mindent a szájába rágni?
2012. márc. 14. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!