Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy állat. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy állat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szép lány, okos is, kedves, viszont úgy viselkedik mint egy 40 éves férfi.

Sörözik, fingik, böfög, meg folyton dugna. Nagyon szeretem és állítólag ő is engem, de ezt nem bírom tovább. Mit tegyek? Beszélni nem lehet vele, mert széttöri a fejemen a sörösüveget. 27/f


2009. szept. 23. 20:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
47%
07:47-es. Ez annyira jellemző a nőkre. Ha fordított felállás lenne, a férfi lenne a világon a legnagyobb barom állat. De amikor egy nő bunkó egy férfival azon a legtöbb nő csak röhög. Undorító a női nem. Én komolyan egyenjogúságot akarok a nőknek. A nőknek se lehessen joguk bántani egy férfit. Vagy ha egy nő bánt egy férfit akkor a férfi lelkiismeretfurdalás nélkül üssön vissza. Hisz egy nőnek sem lesznek lelkiismereti gondjai, ha pofon kell vágni egy férfit.
2009. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
96%
Már a kérdésfeltevés is érdekes. Hogy tud valaki ilyet mondani a barátnőjére, akinél jobban senkit nem szeret a világon? Oké, lehet, hogy tényleg ilyen a csaj, meg tényleg idegesít téged, de akkor ne járj vele! Ha tényleg szeretnéd, elfogadnád úgy, ahogy van, és nem mondanád rá, hogy állat. Szerintem add ki az útját, mindketten jobban jártok!
2009. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Néhány válaszolónak üzenem: az nem rossz, ha egy csaj nem fingik vagy böfög, sőt az lenne a rossz ha nem csinálná, hisz ez hozzátartozik a normális élethez. De nem mindegy, hogy szépen csendben kulturáltan, vagy úgy, hogy beszakad a plafon. Elhiszem, hogy kiábrándító, hisz egy szép, kedves lányhoz nem illik ez a gusztustalan viselkedés.

Az én barátom néha böfög egyet direkt hangosan, megkérem, hogy legalább akkor ne csinálja ezt, amikor ott vagyok, mert zavar - ő pedig enm csinálja, mert nem akar magából szándékosan kiábrándítani.


Furcsa jelenség a barátnőd... Pláne, hogy mindezek mellett kocsmába jár és mire hazaér agresszívvá issza magát. Én a helyedben beszélnék vele, és ha nem juttok megoldásra, akkor integetnék neki. Más megoldás nincs.

2009. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
37%
HÁháhá...ki a f+sz mondta hogy társaságba csinálja bárki is???lehet egymásközött ami nem szégyen...amugy az ovodába iskolába valóban jó volna ezt tanitani de nem tanitsák...legalábbis nálunk nem...és mindenkit ugy kell elfogadni amien...
2009. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
100%
mekkorákat böfög?:D amúgy ha te is azt csinálod akkor kiráylul ellennétek.
2010. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Na ezt nézzétek meg:D

[link]

2010. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
92%

Nem gyengén kamu..

Tűzoltó? :D Magyarországon egy vonuló női tűzoltó van! És nem hiszem, hogy a barátnőd Leczki Sarolta lenne..

Az irodán dolgozó "tűzoltóknek" pedig nincsen szükségük fizikai erőnlétre.. =)

2011. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
egy napra viselkedj ugy mint ö!!!!mire hazaer legyél offon büfizz,és pukizz.hívd el sörözni stb.talán ha nem folyton azt hallaná,hogy igy meg ugy,hanem te is mennel vele randalirozni,akkor megunná,és felhagyna ezzel a viselkedéssel.akkor is ilyen volt gondolom mikor megismerted,szal nem ertem miert zavar.vannak olyan lányok-amolyan amazonok akiknek ez jol all.
2012. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:

Az nem semmi, hogy egy nő erősebb egy férfinál...

Amúgy ha szépen leülnél és beszélgetnél vele, akkor hosszú ideig tartana mire megváltozik.

Így én azt javaslom neked, hogy hagyd ott vagy fogadd el úgy ahogy van!


Ha a sörösüveget a fejeden szét akarná törni, akkor nyugodtan üss oda neki! Te legyél az úr a háznál!

Mi lesz akkor, ha lesz egy gyereketek?

Ilyen nő mellett nem nő fel egy normális gyerek!

Ha veled így bánik, akkor a gyerekkel mit csinál ha rosszalkodik?


( Az egyik ismerősömnek is ilyen volt a barátnője. Leültek beszélgetni, és a nő nyújtófával támadt a ismerősömnek. Majd elege lett a nőből, és jól megverte > ami nem illendő, de ha muszáj, akkor meg kell tenni <. És utána megtanult úgy viselkedni mint egy nő. Még mindig együtt élnek, és egy panasz sincs rá. )


Tömörítve :


Hagyd ott vagy fogadd el!

2012. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
SZAKÍTS!
2013. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!