Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy állat. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy állat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szép lány, okos is, kedves, viszont úgy viselkedik mint egy 40 éves férfi.

Sörözik, fingik, böfög, meg folyton dugna. Nagyon szeretem és állítólag ő is engem, de ezt nem bírom tovább. Mit tegyek? Beszélni nem lehet vele, mert széttöri a fejemen a sörösüveget. 27/f


2009. szept. 23. 20:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
az milyen gáz már ha egy 27 éves férfit rettegésben tart a barátnője:D hát márpedig csapj az asztalra és beszélj vele, hogy viselkedjen különben otthagyod a francba. ha erélyesen fogsz fellépni, talán megszeppen. vagy valóban széttöri a fejeden a sörösüveget de legalább megpróbáltad és lesz konkrét indokod elhagyni:D jó, nem vicces, beszéld meg vele, hogy disztingváljon mert nem lesz jó vége, nem egy ilyen nőbe szerettél bele. vagy tűrsz tovább, más lehetőség nincs.
2009. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az elején még tetszett a viselkedése, gondoltam, nem lesz vele legalább annyi gond. A baj az, hogy ő tűzoltó és elég jó kondiban van. Én etikát és irodalmat tanítok, így nem vagyok egy indulatos fajta, na meg a tesi erőnlétem sem olyan mint neki. Majd megpróbálok vele beszélni, de az a baj, hogy mire hazaér munkából (előtte még beugrik a kocsmába), addigra eléggé agresszívra issza magát.
2009. szept. 23. 20:37
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csináld ugyanazt, mind ő, hátha belátja, hogy ez rohadt gusztustalan. Tarts tükröt elé, hogy miylen és mond el neki, neked egy nő kell és nem egy átoperált férfi...

Ha már te vagy a pasi, mutasd mge neki h nem vagy papucsállatka ....

2009. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Ó, te jó ég! Milyen nő az ilyen? Én sose csinálnék ilyesmiket. A sört azt mondjuk szeretem, de max. 1-et bírok meginni és sose böfögnék stb hangosan, vagy feltűnően. Szerintem egy nő épp attól lesz nő, hogy nőiesen viselkedik... És ha a barátnődnek ilyen az alapbeállítottsága, nem hiszem, hogy változni fog, már ne haragudj... A kérdés itt az, hogy te meddig viseled ezt el.
2009. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
"meg a tesi erőnlétem sem olyan mint neki"- ezzel azt akarod mondani, hogy a barátnőd erősebb, mint te ?
2009. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
hát, most mit tehetek? A 176 cm-emmel meg a 63 kilómmal korántsem vagyok olyan erőben, mint a 3 cm-el alacsonyabb és 10 kilóval nehezebb barátnőm.
2009. szept. 23. 21:28
 7/36 anonim ***** válasza:
98%

Etika tanár és tűzoltó csaj? H kerültetek össze? :D Nem gúnyolódni akarok tényleg érdekesnek találom. Ellentétek vonzása...

Amúgy sztem nem gáz ha egy nő böfög v fingik... én is lány vagyok és szoktam mindkettőt ezek hozzátartoznak az élethez... persze nem nyilvánosan hanem baráti körben stb. Ahol nem kell szégyellni. Férfi vagy tudnod kell milyen jó érzés egy baromi nagyot böfögni 2 korty sör között :D. Ne akard megtagadni a nőtől :D. Nem tudom h nyilvános helyen is csinálja-e ezt vagy csak baráti körben és a te társaságodban. Lehet úgy gondolja h ez természetes mert nincs miért szégyellnie magát előtted. Ezt meg kell beszélni akkor is ha az az ára h széttöri a fejeden a sörösüveget :P. Amúgy ha valóban olyan okos, intelligens és kedves mint ahogy írtad és szeret is akkor nem fog bántani. Beszélj vele és próbálj meg célozgatni az etikus viselkedésre :P

2009. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%

Ezen a kérdésen nagyot nevettem. Főleg mikor magyaráztad még, hogy a barátnőd erősebb.


Amúgy ez tuti KAMU!

2009. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Hát, elég furcsa jelenség lehet a barátnőd, már bocsi... :$ Nagyon szép lány, okos is, kedves, és közbe sörösüvegt törne a fejeden, meg bunkó... De mindegy, ti dolgotok... Amúgy nem nagyon tudsz mást tenni, minthogy beszélsz vele... Őszintén mondd el neki, h szereted, de vagy változik, vagy nincs tovább értelme... Ha szeret, akkor vissza fog venni...
2009. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
51%

F A K E !

XD

2009. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!