Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal nemreg jottunk ossze. Ki szeretnem tenni facebookra hogy kapcsolatban vagyok vele. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Az ilyeneket mindig elrontom..a legkisebb aprosagokkal egetem be magam. Bocsi a furcsa kerdesert.
2013. ápr. 14. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

minek kell kitanni? +10 lájkért? hüha... biztos boldogabbak lesztek tőle. Vagy esetleg ez egy hirdetés a haverjaid felé hogy neked is van végre "csajod"?

két hét mulva ugyis szakitottok minek modositani...?

2013. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha ilyet kérnél tőle, akkor azzal égetnéd be magad, de nagyon.

miért kell az ilyet közölni? tök fölösleges.

2013. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első , egy tetü vagy . Vágod ?:D honnan veszed hogy 2 hét múlva vége?:) esküszöm majd ha minimum leszünk félvesek rádírok ;)
2013. ápr. 14. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
várom... de ha esetleg szakitanátok akkor cimezz meg a nevedre az én nevemmel egy levelet amiben annyi van hogy: "én megmondtam..."
2013. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak akkor tedd ki,ha a facbook neki is fontos,különben nem hiszem hogy örülne neki

ha úgy döntesz hogy kiteszed,akkor meg szimplán mondd meg neki,hogy kiteszed hogy kapcsolatban vagytok,ha nem akarja,akkor úgyis tiltakozni fog,

ha a barátod akkor szerintem nem kell ilyen apróságok miatt kellemetlenül érezné magad,de ha mégis bizonytalan vagy,akkor nem túl szoros még a kapcsolatotok,és tényleg túl korai ezt szétkürtölni,nem?

2013. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már szánalmas, vagy dedós..
2013. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele hogy nem teszem ki, mert mi van ha mégsem passzolunk össze. Majd ha már pár hónapot megéltünk akkor esetleg... de a párom már másfél hét után ki szerette volna rakni és megkérdezte nem zavar-e. Mondtam hogy nem, bár úgy voltam vele hogy nem biztos hogy jó ötlet, mert mi van ha történik vmi, akármi... Mindegy, a lényeg hogy kiraktuk, de úgy gondolom hogy nem ez a legfontosabb, aki ismer úgyis tudja van-e párod és hogy ki az, aki nem annak meg úgysincs köze hozzá és így fordítva. Bizalomnak meg amúgy is kell lennie különben az egész kapcsolat semmit sem ér...
2013. ápr. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ne szórakoztassál már


az én párom is nyaggatott vele,mondtam neki,hogy ha majd felnézel megcsináljuk...

azóta se mentem fel facebookra...

kvára nem érdekel senki nyomorult élete

2013. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!