Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes. A szívemre hallgassak vagy másokra?

Figyelt kérdés

Most lesz 4 hónapja, h együtt vagyunk a barátommal. A családom meg a család barátai ellenzik a kapcsolatunkat azt mondják, h jobb csaj vagyok lehetne más pasim is mint ő stb. Csakmert a családi háttere nem túl fényes, mégis azalapján ítélik meg...pedig pont szeretné elkerülni, hogy olyan legyen mint az apukája...(aki iszik,nem dolgozik stb.) Pár hete nincs munkahelye és ezért is szívják a véremet...hogy milyen mert nem fejezte be a középiskolát nem lett szakmája most pedig kilépett a munkahelyről...(ennek is megvan az oka..) A következő ok, hogy én 16 vagyok ő pedig 20...és szokott mesélni dolgokat amikről én meg is bizonyosodom, de a család nem hiszi el....azt mondják azért "fogott ki" engem mert az ilyen kislányok még elhiszik a nagy dumáit... De tényleg rengeteg dologról megbizonyosodtam, tehát nem hazudik.

Közben nagyon szeretjük egymást, jól megvagyunk, nem veszekszünk... Rengeteg közös barátunk, ismerősünk van akik mind azt mondják, hogy remekül mutatunk együtt, megértjük 1mást stb. Fejébe vette a barátom, hogy megkomolyodik és ez is jól megy neki egy ideje teljesen más... Szeretne kitartani mellettem de nem biztos, hogy én bírni fogom..Félek, hogy a családom belém beszéli, hogy szakítsunk..meg találok mást stb.

Van sok jelentkező, de nekem ő kell...Aki felvidít, aki megért, aki vigyáz rám, akivel együtt hülyéskedhetünk, aki mellett magamat adhatom és elfogad olyannak amilyen vagyok...Mikor együtt vagyunk minden gondunk elillan...

Nem az első barátom, anyuék úgy tudják....mert sosem beszéltem a kapcsolataimról pont ezért, mert tudtam ,h ki fog készíteni... Nem tudom meddig leszünk együtt mert semmi sem tart örökké...

De nem akarom, hogy a családom miatt tönkremenjen köztünk minden ... ahol tudnak keresztbe tesznek..oké, hogy féltenek de mindennek van határa...

Mit tehetnék?? Mi lenne a helyes megoldás?

Előre is köszönöm a válaszokat! És sorry a regényért :)


2009. szept. 23. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Maradj mellette. A család miatt semmikép se szakíts.

Viszont a korod miatt lehet sok mesét bead neked. De ez úgyis ki fog derülni idővel. Egyvalamire vigyázz: védekezz, akkor nem lehet belőle baj.

30/F

2009. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne hagyd magad, ne hagyd hogy beleszóljanak az életedbe. Le kellene ülni a szüleiddel, meg a többi "rosszakaróval" és elmondanod nekik, hogy ez a Te választásod, te őt szereted, és jó lenne ha nem fúrnák a kapcsolatodat.

Ha pedig nem vagy túl beszédes viszonyban a szülőkkel, akkor egyszerűen ne vegyél tudomást arról amit mondanak, meg amikor próbálják rossz színben feltüntetni a barátod. Ti itt vagytok egymásnak, szeretitek egymást és ez a lényeg.

Drukkolok hogy minden rendbejöjjön!:)

2009. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kolosszus22 ***** válasza:

Ha tényleg normális a srác és szereted, akkor ne hagyd magad és beszélj a szüleiddel. Sajnos vannak szülők akik túl nagyra tartják magukat és a gyereküket( ezzel nem téged akarlak degradálni) és csak olyan kapcsolatot segítenek amiben a gyermekük partnere nekik is megfelel. Saját tapasztalatból: unokabátyán egy nagyon rendes srác, asztalos a szakmája, a barátnője akivel már a házasságot tervezik pedig egy ügyvédnő(ami ugye Dr.-i címmel is jár). A lány szülei főleg az anyja szinte már meg akarta fojtani a saját lányát, mert az nem egy hozzá hasonló diplomás sráccal került össze, hanem egy számukra értéktelen szakmunkással. Normális az ilyen, mert én nem hinném!

22/F

2009. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem ebben a korban a család még lehet, hogy jobban látja...
2009. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg addig nincs semmi baj ezzel, amíg nem "élősködik" a családodon vagy rajtad, ami gondolom nincs. szóval nem mindenben kell anyuka feje után menni, mert lehet hogy a saját hülyeségeit akarja rajtad kijavítani, de majd rájössz te is hogyha valami rosszul alakul. sok szerencsét a kapcsolatodhoz.
2009. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hiába ülök le anyukámmal megbeszélni csak azt mondja, hogy hagyjam ott... Pedig látja mennyire szeretjük egymást és azt, hogy még ezzel az akadállyal is képesek vagyunk megkűzdeni... Pedig néha nagyon nehéz. Minél jobban ellenáll annál erősebben "kűzdünk" és annál szorosabb összetartás van köztünk... Szerencsére a barátaink is kiállnak mellettünk :)

Köszönöm a válaszokat :)

2009. szept. 25. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!