Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi lenne a helyes? A szivemre vagy az eszemre hallgassak? Nem akarok senkit sem bántani

Figyelt kérdés
a párommal már lassan 3,5 éve vagyunk együtt.összeismerkedtem a munkahelyemen egy sráccal(gyárban dolgoztunk)de csak a szezon vége után derült ki h milyen ember.nagyon szórakoztató megvan benne minden amit kivánnék magamnak.a probléma ott kezdődik h a párommal már közel sem olyan a kapcsolatunk mint pl fél éve.nem megyünk sehova szórakozni, a szexért is könyörögni kell lassan.nem hiztam meg,nem lettem csúnyább mégsem tudom felkelteni az érdeklődését.ennek ellenére a srác akivel dolgoztam egyre jobban érdekel.vonzódom hozzá nagyon de nem történt eddig semmi.tegnap kaptam tőle egy verset ami egy szerelmi vallomás volt.nem tudom mit tegyek.a srác 28at tölti decemberben.nagyon vonzó és érzem azt a bizonyos erőt mellette.igazi férfias alkata van és helyes is.a párom ezzel szemben elég vékony,igaz nagyon csinos és vonzó is de félek h összetöröm. a párom most töltötte novemberben a 22tőt.én májusban leszek 24.hasonló súlyban vagyunk-ha mondhatom igy(ő 68kg körül én 60 körül)egy isten az ágyban de már nem érzem azt h kellek neki.régen minden lehetőséget megragadtunk a szeretkezésekre is,jelenleg ott tartunk h talán heti 1 és az is a kád szélén...mikor elmegyek hozzá max tvzés jut mert már nem is nagyon beszélgetünk.nagyon vonzódom a másik srác iránt szexuálisan még inkább de szeretem a párom és legbelül reménykedem h történik valami és sikerül valahogy leküzdenem a vonzalmam a másik srác iránt.
2010. nov. 30. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1. célozz a barátodnak a másik srácra, hátha elkezdene igyekezni

2. vonzóbb a másik srác, mint a barátod volt a kapcsolatotok kezdetén?

2010. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt nincs mese mérlegelni kell!

Tételez fel helyzeteket.

pl: Ha nem lenne ez a srác szeretnéd-e a kedvesedet? Így szereted?

Mi az oka, hogy megromlott a kapcsolatotok? Miért nem beszéletek? Megoldható a probléma?

Ha elhagyod és a másik srácal 1 hónap után vége, visszamennél hozzá. Mert, ha igen akkor el se hagyd.


DE AZT ÍRTAD, HOGY SZERETED A KEDVESEDET! Szóval ha engem kérdezezel akkor ne hagyd el másért.

DE magadat kérdezd! szerelem vagy megszokás?

2010. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Ezt nem én írtam?

Ja nem, mert nem vallott még szerelmet. :-D


Nálam is ugyanez a helyzet. Ha annak a másik pasinak szimpi lennék szívesen megismerném közelebbről és ha úgy van elhagynám érte a mostani párom. Mi 4 és fél éve vagyunk együtt.

22/N

2010. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szija! Hasonló helyzetben voltam én is habár jóval fiatalabb vagyok mint te (18). 2éve voltunk együtt barátommal és nekem is volt egy fiú aki vonzott és ő is mondta többször h szeret,kezdtem egyre bizonytalanabbá vállni az érzéseimmel kapcsolatban mármint hogy most tényleg szeretem a barátom vagy most mit tegyek?Nagyon jól esett hogy tetszem másnak is és önbizalmat adott, egy teljesen új dolog volt ami nagyon tetszett. Ez a bizonytalanság csak fokozódott habár ez a srác már kilépett a képből szakítottam a barátommal. Nagyon rossz volt lelkileg nagyon megviselte... utána nagyon nem is beszéltünk róla, majd nem telt el 2 hét és anynira hiányzott a megszokott kis életemből hogy hihetetlen és rájöttem hogy nagyon is szeretem és soha többet nem akarom elveszíteni. De nem, nem bántam meg hogy szakítottam vele akkor mert egy sokkal jobb kapcsolatot kaptam mint amilyen előzőleg volt :)

Remélem azért nem untatlak:P


Na de ez a kis sztori mind1 is. Szerintem te ne kövesd el ezt a "hibát", attól hogy enkem ez így jött össze... Szerintem ne hagyd el azt akit szeretsz egy olyanért akit végülis nem is ismersz igazán, a mostani párod egy biztos pont ő ott lesz neked , de honnan tudod hogy az akit választasz milyen lesz? Ez a kezdeti lángolás.. aztán ki tudja...

Remélem azért tudtam valamennyire segíteni.

2010. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

van megszoksá is de érzem h még szertetem.

de szükségét érzem egy kis kalandnak amire őt nem kérhetem hisz dolgozik és fáradt....

amikor 10kor végeztem este a melóban még bőven volt erőm h átmenjek hozzá a másik városba:)

csak szeretném ha kicsit mozgalmasabb életünk lenne mert akkor nem vonzódnék a másikhoz sztem

2010. dec. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!