Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreznéd magad ha a pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznéd magad ha a pasid nélküled, csak a barátaival akarna elmenni 1 álomnyaralásra?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 21:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szerintem is a csajozásról szólna...én pedig jól tudnám érezni magam egyedüli lányként. És ha már lettünk volna legalább egyszer együtt is nyaralni akkor nem zavarna ennyire.De így...
2013. ápr. 12. 22:12
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

jaj nemár.. engedd el (bár fura ilyet mondani :DD). én tuti nem akadnék ki! megbízok a barátomban. és én sem akarnám, hogy a csajos nyaralásomon ott legyen, se a családin, majd elmegyünk ketten.

19/L

2013. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Amúgy ha megakar csalni nem kell ahhoz nyaralás, itthon is megteszi. ennyiből akkor ne engedd el a boltba se hátha útközbe rámászik vki a haverok meg felbiztatják, hogy menjen be vele a bokorba. ha van bizalom tök mindegy, hogy nyaralni megy vagy a szomszédban, ha nincs akkor meg nincs értelme az egésznek. És fordított helyzetben te sem örülnék, ha ő nem engedne el a barátnőiddel. Bár ez az engedély kérés is... Felnőtt ember azt csinál, amit akar senki engedélye nem kell sztem. ha fiú lennék és közölné velem a barátnőm, hogy ő nem enged el vagy vigyem magammal tuti kidobnám. Nem bántani akartalak ezzel.
2013. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nálunk ez nem így van...én akárhányszor kérem hogy menjünk valahova soha nem akar...de bezzeg a barátokkal igen...sokkal fontosabbak neki a barátai
2013. ápr. 12. 22:20
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
AZ enyèm is elment , Gorogbe , azota kulon vagyunk, ugyanis szarrà csalt, mèg kèpeket is kaptam.
2013. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
erről van szó...azért egy nyaralás nem 1 boltba való elmenéssel talál...olyankor mindenki sokkal lazább, sok buli, alkohol meg minden
2013. ápr. 12. 22:24
 17/22 A kérdező kommentje:
és tuti bíztatnák a barátai, mert hát ugy-e mindenki csajozhat csak ő nem. miért maradna ki a jóból? én úgyse tudnám meg
2013. ápr. 12. 22:25
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez a fiú nem hiszem hogy szeret téged. :(
2013. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor legyél hisztis barátnő. De ne csodálkozz, hogy a haverjai majd azért biztatják fel, hogy veled szakítson, mert szabályozgatni akarod és nem azért, hogy csajozzon. A haveroknak az lesz a céljuk, hogy maguknak találjanak csajt nem az, hogy a barátjuk is dugjon már meg vkit, ha ők is azt teszik.
2013. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
szeretném én is így látni a dolgokat mint te, utolsó válaszoló :P amúgy én is már nagyon azt érzem hogy nem szeret :(
2013. ápr. 12. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!