Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MarkoG kérdése:

Fiúk! Ti mit szólnátok ha párotok együtt alszik nem csak a lány, hanem fiú barátaival is, de nincs szex?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ők bírják Dave atya beszédét..
2013. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi az h nincs szex? micsoda prüd bagázs....
2013. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de ha megtudnám, hogy párom együtt aludt más lánnyal, tudod ki hinné el, hogy nem volt semmi.

szerintem ez fordítva is így van. én biztos, hogy nem alapoznék egy ilyen kapcsolatra.

2013. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Tuti bukó, szarok rá, h volt e szex vagy nem.

Ha valaki párkapcsolatban van, ne aludjon ellenkező neművel.

2013. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
K*rvára nem díjaznám!
2013. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értékelném, vagy akkor nem tenné szóvá, ha én is lány barátokkal aludnék egy szobában és Ő sem tenné szóvá. De ez mese habbal, hogy ne tenné szóvá, szóval én szóvá tenném neki. Mi ez már? :)


F25

2013. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt, h van szex. Ha mellém kerül egy kiscsaj, 2 másodperc megdugni, mert ösztönlény mind.
2013. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

értelmezem a kérdésed:

tény = együtt alszanak

kérdés = mit szólnánk ahhoz, hogy nincs szex?


kérdésem: mi közünk hozzá, és honnan tudjuk, hogy az együtt alvók miért nem szexelnek?

2013. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű hogy kidobnám :)
2013. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs is szex,de attól még ölelés,tapi simán lehet,én olyannal nem járnék,aki ilyeneket csinál.Azért a barátságnak is vannak határai.
2013. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!