Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társfüggőségemből milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társfüggőségemből milyen problémáim lehetnek a jövőben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és 17 éves korom óta mindig van mellettem valaki. Több komolyabb kapcsolatom is volt, de ahogy laposodott sosem tudtam kilépni belőle úgy, hogy ne legyen valaki más egyből, még ha csak szexre jártunk össze, semmi komolyabbra. Olyan is volt, hogy az állandó mellett volt kalandom is. Mi bajom lehet abból, ha ilyen maradok?

2013. ápr. 12. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ronda lennél nem lenne senkid...aztán megszoknád.
2013. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

majd te leszel az akit elcsábit pilalnatok alatt valami joképü/gazdag akármilyen csávó, skalpvadász, kiteszi a szürödet, rájössz, hogy se gyerek, se ház, se pénz, pedig már ugy beleélted magad, mert ugye dolgozik a fészekrakó ösztönöd. Na és bánatodban elkezded majd magad vagdalni, ütni, gyógyszerezni, lefogsz, stb. Mert nő vagy és azt hiszed neked minden jár!


elmondanád nekem hogy mit tettél azért hogy legyenek pasijaid? Azon kivül hogy megszülettél és kinöttek a nemi szerveid?

2013. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kolosszus22 ***** válasza:

Mi bajod lehet? Mondjuk az, hogy soha nem fogsz megállapodni senki mellett. Aztán ha leszel majd 30, akkor már nem leszel olyan kapós és akkor majd nem maradsz ilyen sem! :D

26F

2013. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legkomolyabb bajod az lesz, hogy a kapcsolataid nagy részében úgy leszel együtt az aktuális pároddal, hogy legalább az egyikőtök nem hisz benne. Emiatt rossz lesz együtt lenni és ha néhanapján mégis pasi nélkül maradsz, összeomlasz.

Van ilyen lány a barátaim között, pasi nélkül teljesen szétesett, aztán adott pasi után futott sokáig, hisztérikus reakciókkal tűzdelve.


Egyébként attól még, hogy 5 éve mindig van valakid, nem feltétlen vagy kapcsolatfüggő, de tény, hogy tisztáznod kéne magadban ezeket és tudatosítani annyira, hogy ha legközelebb tönkremegy egy kapcsolatod, akkor nem pótlék után nézni, hanem kicsit megállni a saját lábadon!

2013. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ennyi:D csak mivel a jó világot szoktad meg lánykorodban, ezért kicsit fájni fog idősebb korodban, hogy nincs modod válogatni, duskálni...de meg is ÉRDEMLED!
2013. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Milyen bajod származik belőle? Önállótlan és életképtelen leszel egyedül, hogy úgy mondjam. Nem tudsz majd érvényesülni az életben, mert minden idődet és energiádat az fogja lekötni, hogy állandóan legyen valaki melletted, és azt ott is tartsd, ha pedig ne adja ég mégse lenne, akkor összeomlanál. Egyedül nem is tudnál talpra állni, és sokkal fontosabb lenne számodra egy új pasit találni, mint az, hogy mondjuk jobb állást, nagyobb lakást vagy magasabb életszínvonalat biztosíts magadnak.
2013. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Csináld, ahogy jólesik. Engem hidegen hagy ez, amíg nem mellettem járnál félre.
2013. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak annyi, hogy boldogtalan leszel, nem élsz teljes életet. Aláveted magad annak kitől függesz, attól teljesen függő leszel. Csak ez nem drog és pia, de a hatása majdnem ugyanaz. Aztán le is épülsz lelkileg, lesz pár pszichés és testi tünetete.

És a életed végén savanyúan mész a túlvilágra...

2013. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg Dr. Csernus Imre, Boldogtalan kapcsolatokról szóló előadását (videóját)...

Bár ahogy Ő is elmondja... Hiába ülnek sokan az előadásán, jól tudja tök feleslegesen... csak kevesen tudnak a társfüggőségen változtatni. Hiába tudják sokan mit kéne tenni, minden megy tovább mint eddig... Mert bizonytalanok, éretlenek és főleg gyávák. "

Sajnálom...

2013. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!