Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek Urak! Ha lehetne milyen part valasztanatok magatoknak?

Figyelt kérdés
Ha lehetne ,,kerni" part milyet valasztanatok magatoknak?A holgyek es urak valasza egyarant erdekel! (Ha lehetseges minden tulajdonsagot leirnatok /testsuly, alkat, borszine(feher szolis stb.), magassag,szem hajszine ,benso szemelyiseg: okos, vagany, laza, erzelmes, romantikus, milyen hobbit valasztanatok neki mindent amit magatok elott elkepzeltek. Ha lehet korotokat es nemeteket is leirnatok a vegen.) Valaszotokat elore is nagyon koszonom!!!

2013. ápr. 12. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenki maga tudja kire van szüksége.. és annyira változó hogy kiben mi fog meg..
2013. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mintha egy komplett sims karakter-leírást szeretnél.
2013. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leírni.
2013. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs ideálom,de az fontos,hogy mély érzésű legyen,ragaszkodó,és tudja is kimutatni,hogy szeret.Ezenkívül szeretem,ha valaki talpraesett.Ami a külsőt illeti,sokféle partnerem volt már,de legjobban a magas,barna pasik tetszenek.Viszont,mint írtam fentebb,nincs konkrét ideál,a lényeg,hogy nagyon tudjon szeretni az illető.
2013. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel én leírom szívesen :) Legyen magas, legalábbis magasabb mint én, fekete rövid hajú, kék szemű, borostás, lehet kicsit erős állkapcsa, legyen értelmes, vicces, spontán, sok baráttal, szeressen kimozdulni, mindenfelé járni, lovagolni, hegyet mászni, legyen nyitott a világ felé és mindenféle új dolgot szeressen kipróbálni persze a legfontosabb, hogy engem szeressen. Én ezt a leírást kicsit erőltetettnek érzem, de ez volt a feladat :) 18/L
2013. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az ideálok kergetése akkora hülyeség..
2013. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egy velem egy magasságú,kedves,okos,szexben ribanc de csak velem,se 3as szex,se semmi hasonló,minden egyéb területen reálisan gondolkodó,önnálló,vicces.Külsőre nem kövér,lehetőleg sportos testű és tisztában is van az értékeivel.Hűséges,családszerető.

Na és engem lásson a legjóképűbbnek a világon.

De ilyen nő szerintem nem létezik...

2013. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy dolog,amilyet szeretnék,megint egy másik dolog,hogy milyet kapok meg.
2013. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én férfi ideálom belsőleg:hűséges,ne nézzen rá más lányokra,segítőkész,nyugodt,mosolygós,kedves,őszinte,ne legyen beképzelt...stb.Külsőleg:fekete haj, sötétbarna szem,vékony testalkat.DE NEM A KÜLSŐ ALAPJÁN FOGOK VÁLASZTANI!!!
2013. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nogyon koszonom a valaszokat
2013. ápr. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!