Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Első kapcsolatomban voltam 16 évesen a lány is 15 évesen és kb 1 hónapot jártunk ez agusztusra tehető és rögtön ahogy kezdödött a suli azt mondta csak legyünk barátok,hozzáteszem osztálytársak vagyunk,most nem tudom eldönteni hogy megéri e várni rá mert utolag annyit olvastam erröl a legyünk csak barátok témárol,de én nem akarom feladni mert mi az hogy legyünk csak barátok?mert eddig is csak azok voltunk, igazábol csók sem volt,serintetek ha sikerülne odáig eljutni megváltozna a véleménye?egyszerüen nem tudom hogy mi tévö legyek,vagyis az olvasottak alapján ezt annak hivják hogy játszik velem,de ezt én nem hiszem,szerintem csak télleg megijedt a helyzettöl mert belegondolva kicsit én is féltem,légyszi segitsetek
2007. szept. 15. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Elég rossz a helyzet.

Két lehetőség van. Az egyik, hogy nem akar járni veled, de nem akar megbántani egy "nemmel". A másik, hogy nem biztos benne, hogyan érez irántad. Na ez a legszarabb lehetőség, mert akkor jön az "adj egy kis időt" szöveg. Először is, ne mutasd ki hogyha nagyon szereted őt, mert akkor megrémül. Csak lazán vesd oda neki, hogy tetszik neked, és szeretnéd ha több lenne, mint barátság. Akkor végleges döntésre kényszeríted. Ha időt kér, adhatsz neki, de ne hónapokat, mert akkor abban reménykedik, hogy közben már el is felejted a kérdést. Határozottan mondd meg neki, hogy tudnod kell a választ, és ha nemet mond, még mindig lehettek, TÉNYLEG CSAK barátok. Csak a lényeg, hogy ezután többet ne próbálkozz. Ez a hajó már elúszott, nézz magadnak egy másik csajt. És ki tudja, talán féltékenységből meg akkor majd ő akar téged (na jó, ez inkább csak a filmekben történik, de ez is egy lehetőség) sajnálom ha összetörtem a reményeidet, de ilyenkor minden remény hamis. Nézz szembe a tényekkel!

Albert

2007. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt nincs nagy gond.A csajszi nem mer felvállalni az osztály előtt, és ezért ez a kamu duma.Biztos fél, hogy kicikizik.Én is ilyen voltam annyi idősen.Majd megőrültem, de nagyo féltem, hogy kibeszélnek
2007. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy? Vagy lány?

Lehet hogy tudok segíteni!...Most hányéves vagy?

2010. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!