Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy a sracot "olyan" idoszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a sracot "olyan" idoszakaban kapd el, tiszta szerencsen fugg? Hogyan megy ez az "idozites"?

Figyelt kérdés
Olvastam sok helyen, h a huszoneves sracok sokszor jarnak valakivel, akar komolyan is, utana meg otthagyjak, mert nem akarnak meg hazasodni. s ha jon a kovetkezo csaj,s epp akarnak akkor rovidebb ido alatt is megkerik a kezuket, s meghazasodnak...vegulis csupa idozites, ha a lany jol idezit, hazassag lesz a vege...Honnan tudjam hogy kapjam meg a sracot, meg jol idozitsek, ahoz h vegul a komoly kapcsolatbol hazassag legyen?
2008. jún. 12. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél kakukkosórát. Az mindig jelzi, ha idő van.
2008. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem így müködik a dolog. Persze időzités kérdése is, Nekem sem volt még kedvem 20 évesen megházasodni. 25. életévemre már beértem. 2 éve vagyok boldog házas. De ha akkor nem az a nő van az oldalon aki akkor volt, akkor nem kérem meg a kezét. Pl az exemről mindig tudtam hogy sose venném feleségül, pedig annó dúlt a love. 4 évig voltam az exemmel annó, de tudtam hogy nem veszem el soha. Nem az a kategória volt akit eltudtam képzelni magam mellett. Persze az én olvasatomban a házaság egy életen át tart. A nejemet viszont feleségül vettem volna fél év után is, de kivártuk amig az anyagi helyzetünk is stabil lett. Szóval szerintem iylen időzitéses dolgokban ne gondolkodj. Ahhoz hogy egy srác házasságra adja a fejét két dolog kell egyszerre: megérjen a házaságra és legyen egy megfelelő nő mellette. A baráti körömben szétnézve is ez az általános.
2008. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha így választasz az nemjó ómen a házasságnak:P
2008. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!