Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm és a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm és a pasim utálják egymást. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy barátnőjét régen átb@szta a srác, és aggódik hogy engem is át fog. Eleinte próbált lebeszélni, de most már csak morcos ha szóba kerül. A sráccal jól megvagyunk, de a barátnőmet meg azért nem kedveli mert folyton ellene próbál hangolni. Attól félek, hogy ez ártani fog a barátságunknak, vagy hogy a barátom előbb utóbb zavarja, ha a barátnőmmel vagyok... szerintetek mit tehetnék?
2013. ápr. 9. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd okkal orrol a pasidra. Nem ártana a rózsaszín ködből kikukucskálni.
2013. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külön kell választani őket, külön külön lenni velük, vagy! vagy...kész tények elé kell állítanod őket.


Amennyiben egy határozott vagány csajszi vagy, akkor összehívod őket otthonra leülteted őket magad mellé és ott tisztázzátok a dolgokat h fogadják el egymást beszéljétek meg a dolgokat h ez így lesz és el kell fogadni.

(ilyenkor azonban van olyan hogy egy tutkó kis 3-mas összejön :) )

2013. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bejönnek egymásnak. Ha egy férfi utál egy nőt vagy fordítva, akkor ott tuti vibrál valami. Bocsi...
2013. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként néha jobb utánanézni a dolgoknak alaposabban, ugyanis az esetek többségében mindig a pasit hibáztatják egy kapcsolatban...
2013. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha már ennyire tudni akarod az igazságot, talán a srácot is meg kellene kérdezni róla, amit eddig tudsz, az elég egyoldalú

a barátnőd mindenbe bele fog szólni? ez remek, az összes srácnak majd neki kell megfelelnie, ne szóljon bele, ez nem természetes

majd Te eldöntőd kivel jársz, én ezt tenném, de minden információ Nálad van, a döntés a Tied N

2013. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lesznek jóban az biztos.

Az is, hogy nem jönnek be egymásnak, bár így leírva logikus lenne, de tudom hogy nem így van.

Én tisztába vagyok azzal, hogy a barátom a régi barátnőjével nagyon szemét volt, és tényleg átb@aszta, de nem hiszem hogy emiatt örökké át fog mindenkit. Úgy voltam vele ha már beestem, és ha már 4 hónapig próbálkozott nálam, egy próbát megér.


Csa annyit akarok, hogy ha a barátnőmnek megemlítek valamit vele kapcsolatba, akkor ne üljön ki hányinger az arcára :D

2013. ápr. 9. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm ugyan ebben a helyzetben voltam nemrég.. Mígnem ihletet meritve a HIMYM egyik részéböl bezártam őket egy szobába hogy beszéljék meg..:)azota beszélöviszonyban vannak :)
2013. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!