Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak, mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, mi az amit tegyen, és mit ne tegyen egy nő, ha "meg akar szerezni" titeket?

Figyelt kérdés
Mi az ami vonzóvá teszi, mi az ami miatt meg akarjátok szerezni, és mi az, ami taszít, ami miatt esetleg elkezditek kerülni, vagy hasonló?

#kapcsolat #nőibakik
2013. ápr. 7. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha jól nézz ki a nő, akkor bármit megtehet..:D Ha még megcsókolna se zavarna.

17f

2013. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aszomszedneni ***** válasza:
ne legyen tukó . ennyi .
2013. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amit taszít ha elkezd úgy öltözni mint egy ribanc. mondván így több mindenkit megszerezhet. Ez így is van, de csak szexre. Meg ha olyan pofát vág mint egy borjú-


amúgy mosolyogjon, meg nézzen a szemembe ha beszél. mást nem is tudok hirtelen írni :D

2013. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha éjjel nappal "zaklat",hiszti,zsarolás,fenyegetés, ezeket ne
2013. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem száll rám, de mégis érdeklődik. Ha felnőttesen viselkedik, nem kamasz színészkedéssel akar elérni akármit is. Ha értelmes, vevő közös programokra, ha érdeklődik az iránt, ami engem is érdekel. :)


F25

2013. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt kell írjam: semmit nem tudsz tenni.

Más helyett nem lehet akarni, és ha a férfi nem kíván, akkor te lehetsz akármilyen jól kinéző, és kedves, és okos és aranyos, ha mégsem fogod meg, vagy bocsánat, de van nálad "jobb".

Egy nőnek ezt a legnehezebb megtanulni: ülni a fenekén, és nem rárontani a férfira.

2013. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os ott a pont!
2013. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Nekem az tetszik, ha előre köszön nekem. Ez nálam így illik.

Nő köszönjön előre, is ő van alárendelt pozicióba.

Tetszik, ha udvarol nekem, aranyos kis könnyed mosoly, esetleg ha megérint, az nagyon tud imponálni.

Náha elszorhat egykét könnyed bókot, dicsérjen nyugodtan, hisz a férfiak ezt imádják, egónak is kifejezetten jót tesz!

Náha ha vesz egy kis apróságot, valami ajándékot, csak úgy kedvességből, ez is nagyon aranyos tud lenni.

Súgjon erotikus töltetű mondatokat huncutan a fülembe, ettől totál kész vagyok.

Elég,ha napi egyszer zavar ezekkel. Így érzem,hogy fontos vagyok számára, de azért hagy egy kis életteret.

Egyszerüen imádom, ha ezt az egészet magabiztosan, határozottan teszi, ragyogó mosollyal, ha előző este megpusztult a családtagja, akkor is bűbályos mosolyt akarok!! látni az arcán. Én imádom a kiegyensúlyozott személyeket, és nem bírom a depiseket! ne legyen már ez a lány olyan tutyimutyi. Szóval szedje össze magát egy nő, tessék életvidámnak lenni, és igenis kezdeményezni!

2013. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a nyolcas válaszolót szentté avatnám! :)
2013. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!