Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy házas 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy házas 30-as pasit meghódítani?

Figyelt kérdés
Tudom h undorító a kérdés, DE kérek mindenkit tegye félre az előítéleteit mert nem ismeritek a teljes sztorit!!!! És próbáljatok a kérdésre válaszolni! A dologhoz még annyit fűznék hozzá h tudom h bejövök neki csak ő eléggé visszahúzódó típus és valahogy a tudtára kéne adnom h nekem is bejön! Előre is köszi!

2013. ápr. 6. 23:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sztorid lehet,miért nem mered leírni? Talán azért mert nincs is. Ha tényleg akarna valamit akkor már rég lépett volna. Volt egy jel? Esetleg rád mosolygott ez még nem azt jelenti hogy kellesz neki. Gondolom nem vagy csak nagyon keveset beszéltetek ha az alap dolgokat sem tudod róla. Miből gondolod hogy akár tőled valamit?

Hagyd békén. Valószínű szereti a feleséget.........esetleg van 2 gyereke.

2013. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Kedves 17/L! Csak annyit kívánok neked h ugyan ebbe a cipőbe járjál majd mint én! Te aztán k.rva sok mindent tudhatsz a szerelemről, de r.bancozni azt már tudsz! Menjél aludni, nem egy 17 évestől akartam tanácsot kérni! És ki beszél arról h a szerelme vagyok?! Egyébként nem egy mosolyról van szó! És hagyjam békén? Basszus nem vagyok rákattanva, nem zaklatom!! Esetleg neki sem kellene velem "incselkedni" és akkor észre sem vettem volna! De ez senkinek nem gordul meg a fejébe ugye? Egyből én vagyok a hülye k.rva... Az értelmes válaszokat köszönöm!
2013. ápr. 7. 01:22
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy a pasinak ebbe több felelőssége van... Ez nem "ribanc kifogás" hanem az igazság. Elég szomorú, hogy még a nők (bocs egy 17 éves kislány még nem nő) is képesek ilyen hím-soviniszta nézeteket vallani :/ Nyissátok már ki a szemeteket!!!

21L

2013. ápr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
(még annyit hozzá tennék, hogy ha az én apámat eltudná csábítani egy huszonéves nő akkor sem a nőt okolnám...)
2013. ápr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Igen ez így van! És egyébként 21 éves létemre nem alapjáraton nem kezdenék ki egy 37 éves férfival! Ahogy most sem én kezdtem, de ha mégis előfordult volna h szimplán megtetszik ha látom rajta h nem vevő a dolohra akkor ennyi, felejtem éa kész csak nem ez történt!
2013. ápr. 7. 01:39
 26/31 anonim ***** válasza:
59%
Én csak annyit kívánnék neked, hogy ha majd 40 éves házas nő leszel akkor a férjed csaljon meg egy 21 éves kis p.csával, pont mint amilyen te vagy most. Gondolom akkor már kevésbé fog tetszeni ez a dolog;)
2013. ápr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
64%
milyen aranyosak itt az emberek -.-
2013. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%
én egy ilyen kapcsolatba vagyok benne... bár én jó pár évvel fiatalabb vagy a pasinál. szóval a szeretője vagyok. nagyon kedvelem őt, túlságosan is. borzalmas az amit érzek. az elején úgy gondoltam hogy nem lesz semmi gond, de minden egyes találkozásnál egyre rosszabb lett és nem tudom vele megszakítani ezt a kapcsolatot, mert nem hiszem hogy kibírnám nélküle. szóval azt mondom, hogy keress olyat aki nem nős, mert ezt amit én érzek ne akard hogy te is érezd. persze az elején én se hallgattam a többiekre akik próbáltak lebeszélni róla, de megbántam. az én hibám tudom... szóval ne tedd! :)
2013. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Csak annyit kívánok neked h ugyan ebbe a cipőbe járjál majd mint én!"

Még bosszúálló is vagy. x)

Ha meg nem vagy szerelmes, akkor minek akarsz szétszakítani egy családot? Ha fűtene a szerelem, akkor még azt mondanám, hogy jó, hát szerelmes belé, így ha vevő rá a hapsi, akkor próbálkozzon be...

Az igaz, hogy a hapsinak több felelőssége van benne, de azért a nő helyében(úgyis oda kívánsz... XDD) nekem nem lenne tiszta a lelkiismeretem. Egyébként miből gondolod, hogy ha most el tudja más nő csavarni a fejét, akkor téged sem fog otthagyni 2 év házasság után?


o.O

2013. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

nem akarok kötekedni, de ez a mondat, hogy kívánja, hogy járj a cipőjében, ez nem bosszúállást jelent :P

Max rossz akarás...

2013. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!