Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, hogy ha a párotok 40. 000 ft értékű horgász cuccal állna haza?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem őt.Annyi mindene van már és mégis tud meglepetéseket okozni.

Együtt élünk de nem érzem azt,hogy ezt megengedhetnénk magunknak.

(Jó,most már jobb a helyzet mert már én is dolgozok nem csak ő.)

Természetesen most nincs is itthon,mivel az új dolgokat ki kell próbálni.Egész nap égett a vágytól,hogy ma este majd megy le a haverjaival.

Végül is örülök,hogy van ami ennyire leköti,de azért ez számomra még is sok,hogy olyanra költ ami alapból van.Csak annyi különbséggel,hogy ez mostani gyártmány..

21/N ő 22/F


2013. ápr. 6. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha a saját pénzéből vette, akkor ahhoz neked semmi közöd. Te is vegyél magadnak valamit, ami tetszik.:) Én ebből nem csinálnék ügyet, az ő dolga, hogy mit vesz.
2013. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy baj,hogy vesz.

Csak az,hogy szerintem ez felesleges. Már több tonnányi cucca van itthon!

Persze,ez is az ő dolga.Keményen megdolgozik érte.

:)

2013. ápr. 6. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:

még mindig jobb, mintha otthon ülne naphosszat s nem tudna mit kezdeni magával..

szerintem örülj neki, hogy van egy ilyen hobbija... Persze amíg nem visz csődbe titeket :D

2013. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha keményen megdolgozik érte és neki szüksége van rá, akkor mi a problémád? A pénzt nem tőled vette el gondolom.
2013. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Áruld már el mi értelme volt kiírnod ezt a kérdést? Ha szerinted is ő dolga és keményen megdolgozik érte..

Vagy most így jót tett a lelkednek egy kis nyilvános siránkozás? Érzed te is hogy mennyire gáz a kérdésed? Ráadásul meg is válaszolod saját magadnak.. :))

2013. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké!
2013. ápr. 6. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Meg tudta venni, megdolgozott érte, futotta rá, imádja, miért ne vehette volna meg? Csak és kizárólag szerinted hasznos dolgokat vehet? Nem lehet egy kis plusz öröme? Megérteném, ha kenyérkérdés lenne, de így nem. Talán annyi, hogy mi az ilyen komolyabb kiadásokat meg szoktuk beszélni egymással. De amúgy nem haragudnék. Sőt, elmennék vele horgászni. :)
2013. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Figyelj, ne vedd a szívedre. Egy dolgot meg kell értened a férfiakról: mi bizonyos szempontból örök gyerekek maradunk. Általában minden férfinek marad valami szenvedélye a gyerekkorából, amit élete végéig űz hobbiként. Ez sokaknak a horgászat. Apámra emlékeztet, ő is szenvedélyes horgász és "felszerelés gyűjtő"! Minimum 10 db nem olcsó botja és hozzá tartozó orsó + miegyéb van neki, szerintem az össz felszerelés értéke meghaladja a fél milliót. Semmi szüksége már ennyi cuccra, mégsem bír ellenállni ha megakad a szeme valami számára érdekesen. A nőknek is megvan a maga szenvedélye, bár nekik leggyakrabban a ruha és cipővásárlásban merül ki. Hány olyan nő van aki megveszi magának a 30-ik pár cipőt és 200-ik ruhát is, pedig lehet fel sem veszi soha!?

26F

2013. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a horgász cuccokhoz képest az annyira nem drága.

annyit minden évbe simán el lehet költeni új cuccokra és szerintem nem sok pénz egy hobbira

2013. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!