Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög! Miért nem tudja eldönteni, hogy ki kell neki?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Január elején elhívtak egy házibuliba ahová a baráti társaságommal mentem és voltak ott új ismerősök is. Az egyik legjobb fiú barátom bemutatott nekem egy lányt aki már az első pillanatban nem volt szimpatikus nekem (Kitti) de azért beszélgettünk 1-2 szót! Volt ott egy srác aki nagyon tetszett nekem és kérdeztem az egyik ismerősömtől de az a hír járta, hogy van barátnője igy nem is érdekelt különösebben a dolog de azért megjegyeztem a közös ismerőseinknek hogy tetszik nekem!mi hamar le is léptünk a buliból! El telt 2-3 nap és a srác bejelölt az egyik közösségi oldalon !Beszélgettünk, majd kiderült hogy nincs barátnője és a kittivel volt az este folyamán! Mondta, hogy szívesen randizna velem mert tetszem neki de hogy a kittit előbb ismerte meg ! Aztán lementünk biliárdozni és ők is ott voltak a kittivel és a srác odajött hozzám hogy látja hogy van valami baj és mondtam neki hogy rossz ezt látni..! Aztán próbáltam kiverni a fejemből de mindig irogatott nekem hogy találkozzunk! Majd egyik hétvégén átjött hozzám beszélgetni csak hogy végül lefeküdtünk egymással! Utána nem beszéltünk egy ideig majd újra összefutottunk egy buli alkalmával ahol végig együtt voltunk és újra elkezdődött minden előlről! Azóta is ezt játszuk, pedig eltelt azóta rengeteg idő! Mondta, hogy ő mostmár véglegesen akar magának egy barátnőt és nagyon nehéz eldönteni, hogy én legyek-e vagy a kitti mert ami bennem van az benne nincs és fordítva! Sokszor összevesztünk ezen de sosem tudtam neki ellent mondani sajnos beleszerettem mindent megtettem neki ami tőlem telt, leszoktam a dohányzásról például! és még mindig ugyanott vagyunk ahol a part szakad, mert nem tudja ki kell neki és én ebbe már kezdek beleőrülni! Természetesen a kitti nem tud semmit a dologról de viszont vele sincs "kapcsolatban"! Imádok vele lenni, és senki iránt nem éreztem akkora vonzalmat mint iránta! Szerintetek mi tévő legyek? Amikor egyszer nagyon összevesztünk és megmondtam hogy hagyjuk egymást akkor kezdett el kicsit teperni... nem tudom mit csináljak sosem voltam még ilyen helyzetbe és senki sem tud megfelelő tanácsot adni ! :(
2013. ápr. 6. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ki használja az alkalmat.ennyi és nem több 26L
2013. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyannak tűnik a srác mint én, olyan különbséggel, hogy én nem áltatom a csajokat hanem megmondom hogy mivel nincs érzelem csak szex lehet meg haveri szinten jól érezzük magunkat és ennyi. (bármilyen furán is hangzik az esetek többségében így is benne vannak a csajok. nekik is jó meg nekem is amíg nem jön el a nagy szerelem :) ) A srác annyiban másabb, hogy bekajáltat a kamu rizsával aminek a fele se igaz. A szerelem nem így működik ha akarna valamelyikőtöket komolyan akkor azzal járna és hagyná a másikat. Ő csak dugni akar mert elütni veletek az időt mert neki így kényelmes csak féreg ezt kimondani.
2013. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj le, mert ennek az embernek te, bármennyire is mondja, semmit nem jelentesz, ahogy a másik lány sem.Hidd el lesz majd egy srác, akinek te jelented majd a világot, és aki nem fogja ezt a játékot játszani:) Fel a fejjel:)
2013. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andii1 ***** válasza:
hagyjad-.- csak ki akar használni téged is csak b*szni akar..
2013. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy multkor elvitt egy drága étterembe meg voltunk kirándulni is!
2013. ápr. 6. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleve az is furcsa, hogy összejöttél vele ilyen helyzetben. Ettől eltekintve azonban azt tanácsolom, hogy állítsd választás elé: Téged választ vagy Kittit? Mert így nem lehet élni.
2013. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát/ véleményét! Azt hiszem igazatok van!
2013. ápr. 6. 12:20
 8/8 Andii1 ***** válasza:
és mi van ,ha elvitt egy drága étterembe? nyalizni akart és tudta, hogy akkor megfekszel.. nem kell komplikálni a dolgokat.
2013. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!