Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy osztálytársamba, de nem tudom eldönteni, hogy ő mit érez?

Figyelt kérdés

Tehát egy osztálytársamba nagyon belezúgtam, még úgy szeptemberben...azóta már majdnem össze jöttem 2 másik fiúval , de számomra képtelenség, hogy valaki olyannal jöjjek össze aki iránt semmit nem érzek még ha tetszik is.. mert ugye az osztálytársamon jár az eszem egyfolytában..és ő is sokat foglalkozik velem. csak nem tudom , hogy ez mennyire játszma, vagy őszinte..mindig tesz célzásokat(elég perverzeket) ami akár poén is lehet..de ezek mindennaposak, és szinte már csak nekem mondja..(mert viszonylag sok lány barátja van, és velük is szokott hasonlóképpen baromkodni) .aztán kb januárban, vagy februárban felszedett egy csajt, néha egy-egy elejtett megjegyzéséből arra következtetek, hogy nem is szereti túlzottan.. csak úgy van neki.. és közben az én fenekemre csap rá, és nem tud rám úgy nézni, hogy ne mosolyodjon el. és habár elég pimasz, de ha látja , hogy rossz passzban vagyok, próbál megvigasztalni a maga módján(és nem egy seggrecsapással) .. májusban lesz osztálykirándulás, és ki volt akadva , hogy csak egy éjszaka , pedig neki tervei voltak...és rám vigyorgott.miért teszi ezt???

ha bármi kérdés felmerül szívesen megválaszolom, de örülnék ha esetleg elmondaná , hogy mi a franc történik, mert én már tényleg nem tudom mi van...:((


16/L


2013. márc. 23. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen őszintén mondom, csak lefektetne és ennyi. Ez volt a nagy "terve". Semmi komoly érzelmet nem érez szerintem.
2013. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
tuti bejössz neki
2013. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kár..:// pedig mindig reménykedem.. de akkor hogyan felejtsem el?? más fiúra kb ránézni sem tudok
2013. márc. 23. 14:46
 4/6 A kérdező kommentje:
és íme a második válasz.. ha ilyen sorrendben jönnek a hasonló tartalmú válaszok akkor nem sokat fog segíteni:DD
2013. márc. 23. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaza van az első válaszadónak. Próbáld meg elfelejteni ismerkedj beszélgess más srácokkal..
2013. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!