Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 56 éves vagyok, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angel inosent kérdése:

56 éves vagyok, a barátom pedig 37. Öt éve vagyunk együtt. Ti mit szóltok, ha egy ilyen párt láttok? Összesúgtok a hátuk mögött? Elfogadjátok az ilyen párkapcsolatokat, vagy elmarasztaljátok? A pillanatnak éljünk, vagy tekintsünk a távoli jövőbe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 03:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ti így boldogok vagytok, akkor ne foglalkozzatok e témában mások véleményével. Mindenkinek egy élete van.
2013. ápr. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is ajánlom nektek a saját világnézetemet,ami a "sz@rok a nagyvilágra".

Másodszor is pedig:

Nem súgok össze senki mögött sem.Nem az én dolgom.

Legyetek boldogok :)

2013. ápr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami jólesik!
2013. ápr. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Elmeletileg senkinek semmi koze hozza, egeszsegetekre ha jol esik.


Privat velemenyem viszont, hogy mindketten defektesek vagytok. Kozel 20 ev korkulonbseg ket teljesen mas vilagot feltetelez. Eleinte biztosan minden patent lesz, de idovel elo fognak jonni a kulonbsegek.

2013. ápr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatba nem a kor szàmít az a lényeg hogy bldogok vagytok egymáss mellet az hog a pilanatak èltek vagy a távoli jövôbe is gondolkodtok az szerintem rajtatok mùlik meg hoy milyen erôs a kapcsolatotok
2013. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amíg el nem kezdtek csókolózni előttem azt gondolnám a fiad a barátod.

Fordítva jellemzőbb, de biztos nagyon kikapós vagy :-)

Nálunk fordítva van,én 32N, ő 49F.

2013. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Eleinte biztosan minden patent lesz, de idovel elo fognak jonni a kulonbsegek." Az eleintén már elég régen túl vagyunk - írtam, 5 éve vagyunk együtt.

Az édesanyjának még nem nézett senki,:-)) mert a koromhoz képest nagyon fiatalos vagyok külsőleg, és mentalitásban egyaránt. Semmiféle generációs probléma nincs közöttünk, sőt..... Nekem nagyon jó partner, mert lépést tud tartani a vitalitásommal, - programok, életvitel, stb. - ami a korban hozzám közelebb álló ffiakról már nem mondható el.Szóval belülről ez egészen másként működik, mint azt kívülről gondolnák az emberek. Éppen ezért kérdeztem a véleményeteket, hogy kívülről ez hogy hat másokra, mert azt viszont én nem tudom. Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy nem ítélkeztek - egy kommentelő kivételével, aki szerint "defektesek" vagyunk. :-D Neki azt üzenem, hogy jó defektesnek lenni! ;-))

2013. ápr. 7. 00:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van Veletek most?
2021. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!