Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha egy lány kaját melegít nekem? Később érkeztem egy társaságba, ki tudtam volna szolgálni magam, de felajánlotta. Lányok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem,csak mivel késöbb érkeztél ezért nem akart bunko lenni,
2013. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimpla kedvességből csinálta ne vonja le belőle komoly következtetést.
2013. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem a végéről hogy 29/N
2013. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, de nem láttátok, szinte felpattant a helyéről és beviharzott a konyhába:D
2013. ápr. 5. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Azt jelenti hogy minél hamarabb akarja hogy befejezd az evés és mihamarabb elmenj.
2013. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szimplán nem akart bunkó lenni.

17f

2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HotChoc ***** válasza:
Szerintem szimplán csak rendes akart lenni. Ismer egyébként közelebbről is? Szoktatok beszélgetni?
2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak köszönő viszonyban voltunk. Akkor nincs az, hogy aki tetszik pasi kaját akartok csinálni neki? LEhet csak bebeszélem:D
2013. ápr. 5. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


na hát kb ez = a te reakciód

2013. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen kedves, de az is lehet hogy valami fosatót raktak a kajádba XD
2013. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!