Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig három komoly kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig három komoly kapcsolatom volt, szexkapcsolat nem volt. Szerintetek ezért le kell nézni engem? Ez baj?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 12:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés ugye?? Ki az az üdődött aki emiatt lenézi a másikat?? Én pont emiatt nézek FEL RÁ!!
2013. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem vagytok idióták,érdekelt,hogy mások hogyan látják ezt,és hogyan állnának hozzá egy ilyen személyhez.
2013. ápr. 5. 12:45
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
főnyeremény vagy..én nagyon értékelem az ilyen embereket
2013. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2013. ápr. 5. 13:00
 15/20 anonim ***** válasza:
nem,és nem is kell olyannal foglalkozni aki lenéz..lehet irigykedik,hogy neked komoly kapcsolataid voltak
2013. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pontosan! Irigy emberből van a legtöbb, a megkeseredett egyedülállók többsége ilyen. Ez a kisebbik baj, sajnos mellé még kárörvendő és rosszindulatú is. Képes tönkretenni a kapcsolatod. Ha neki nincs neked se legyen! Az ilyeneket szívesen fejbeverném egy szívlapáttal :)
2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem irigy emberekre gondoltam,hanem hogy a pasik szemében milyen ez.
2013. ápr. 5. 13:59
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem is Neked szólt, hanem 15-ösre válasz :)
2013. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves kérdező a (normális) pasik szemében ez inkább előny, nem hátrány..

Van akit zavar ha a csaj szűz, vagy tapasztalatlan. De a többséget sokkal inkább az zavarja, ha a csaj több f*szt fogott mint kilincset. Nem valami jó úgy végigmenni valakivel kézen fogva az utcán, hogy tudod már minden második szembejövőnek megvolt..

Aki emiatt lenéz az olyan is.. a kutyának nem kellene!! Én büszke vagyok rá, hogy 3 komoly kapcsolatom volt és 0 alkalmi. Csak ilyet keresek, akinek nem tetszik tehet egy szívességet. Miért érdekelne ismeretlenek véleménye?? :) Éld úgy az életed ahogy Te akarod, ahogy neked jó!

2013. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én ennek a kérdésnek a kiírása miatt nézlek le téged!
2013. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!