Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a baratommal......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal... Nrm sirtam, de faj... Hogyan muljon el?

Figyelt kérdés
Annyira magamba zartam h miutan szakitottam ket napig folyton csak jokedvem volt...gondolom igy reagaltam le..mit tehetek, h nyugodt legyek, mert viuzsgaim vannak, es nem szeretnem elrontani oket...azt feldolgoztam h vege, h kaphatok mast, de egyelore nem is tudom hol kezdhetnem azt...mit ajanlotok...azt h kisirjam magam nem akarom,hol ismerkedhetek ugyes sracokkal? akik esetleg komoly kapcsolatot akarnak? vagy talan az a veletlen keze mindig?
2008. jún. 12. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. szerintem hagynod kéne magadnak egy kis időt, hogy tényleg elfelejtsed, és utána egy komolyabb kapcsolatba belevágni. egyelőre ismerkedj szerintem és próbáj koncentrálni a vizsgákra.
2008. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod, evekig voltam ugy h keseregtem vajon en mikor leszek szerelmes??? es kibe? allandoan lestem az alkalmat, a legaprobb jelre is felfigyeltem, es barmilyen alkalmat kihasznaltam volna arra, h vegre en is szerelmes legyek, h engem is szeressen valaki...az a helyzet, h az "elso" alkalomnal, mikor egy fiunak ugymond tettszettem beadtam a derekamat, es "jartunk"...3 hetet voltunk egyutt, kb 5 napot talalkoztunk. kesobb kiderult h o csak azt akarta, es nagyobb volt a szaja mint a szive...szoval eleg szepen fogalmaztam...akkor meg letettem mindenfele lehetoseg nem erdekelt, nem is neztem a pasikat az utcan, mar nem azert mnetem el szorakozni h pasizzak esetleg, meg sem fordult a fejemben...ra egy honapra lettem szerelmes, egy olyan emberbe akit masfel eve ismertem akkor, de csak latasbol tegeztem...azzota 9 honap telt el es boldogok vagyunk...viszont meg most is nagyon bearnyekolja a kapcsolatunkkat az a 3 het amig a masik sraccal voltam...ennek tobb oka is van...ezt csak azert mondtam el, hogy minden aron ne akarj szerelmes lenni, tudod ahogy a mondas is mondja, csendben kell lenni, mert a lehetoseg neha igen hallkan kopogtat! Es hidd el igy van... Turelem. tudom ez a legnehezebb, es latni mas parokat az utcan, de kibirod,. es Neked is sikerulni fog talalni egy olyan embert aki megerdemel! remelem segitettem! Sok sikert a vizsgakhoz:) Udv
2008. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen...ez segit:) meg irhattok
2008. jún. 12. 11:47
 4/4 anonim válasza:

Én tegnap szakítottam a barátommal és nem értem magamat.

Én sem sírtam de egy nagy nyomást érzek a szívemben. Ő még mindig szeret, de én már nem érzem így, pedig nem csalt meg, nem tett semmit, amiért ezt érdemelné tőlem.

De én is csak azért jöttem vele össze, mert egyszerűen nem tudtam mi is az a szerelem, és most hogy tudom, már azt is tudom, hogy gyorsabban elmúlik mint szeretném.

Szerintem, ahogy már előttem is leírták, ne kergesd a szerelmet, mert annak nagyon rossz vége lehet.

Rád is vár valahol egy nagyon rendes srácc, csak várd ki az időt amikor betoppan az életedbe és akkor te leszel a legboldogabb ember a világon.

2008. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!