Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm önző mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm önző mindig csak magára gondol panaszkodik engem meg se hallgat. Sokszor az önzősége miatt összeveszünk. Mit tegyek hogy ne vesszünk össze hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
párkapcsolat,szerelem,
2013. ápr. 3. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
dobd ki.jobbat érdemelsz
2013. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha szereted, és megér a kapcsolat egy beszélgetést, akkor szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy bánt a viselkedése. nem neked kell változtatnod, hanem neki.

ha nem ismeri el, hogy van ebben valami, akkor nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. neked sem csak az a célod gondolom, hogy elkerüljétek a veszekedéseket, hanem az is, hogy megbeszélhesd vele a dolgaid..

2013. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy önző, téged őszintén nem szerető lánnyal vagy, akkor te is legalább annyira önző vagy, mint Ő. Zsák a foltját megtalálja.


Mi az önzőséged? Félsz kidobni és mást keresni, ezért inkább elviseled, és játszod a játszmákat. De igazából nem szereted.

2013. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele róla. Ha utána is bolond lesz akkor olvasd tovább! Szóltam! Az ilyen nőt hajtsd el mint a magzatvizet, arra se méltatnám, hogy bekapja a f@szom!
2013. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonloan viselkedik a baratnom. En meghallgatom a problemait, viszont a sajatomat nem vele osztom meg, hanem a legjobb barataimmal. Ha probalom elmondani a gondom bajom altalaban csak annyit kapok, hogy mit csinalok szarul, de tanacsot nem tud adni. Bar ez a kapcsolat meg nincs fel eves sem, es most eleg nagy sz@rba kerultem anyagilag, ez szamomra vizvalaszto lehet, ha nem all ki mellettem. A kerdesedre azt tudnam tanacsolni, hogy probalj vele beszelni, mond el neki mi bant, es kerd meg, hogy engedje meg neked, hogy elmondj neki mindent, ami nyomja a lelked. Szanjatok erre egy napot. Ha nem erzed azt, hogy megkaptad tole a kello figyelmet, jobban jarsz, ha veget vetsz a dolognak, mert egy igazi kapcsolat, a megertesrol, empatiarol, egymas tamogatasarol es segitesrol szolgal, es ez a kulcsa a hosszu tavu parkapcsolatnak, es vegtelen szerelemnek.
2016. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!