Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Tetszik egy lány. Osztálytársam volt, de átmentem másik suliba.

Figyelt kérdés

Itt lakik az utcában, de már rég nem találkoztam vele, s

Szeretném, ha jobban megismerne (mert már egyszer leégettem magam). Hogy csináljam?


2009. szept. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hogy égetted le magad?
2009. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz! Bátran! Ha félénk vagy, az még talán előny is, ha nem az osztálytársad. Amikor meglátod, próbálj meg beszédbe elegyedni vele! Derítsd ki, mit szeret csinálni, és annak megfelelően hívd el erre-arra!
2009. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
jahh én felvenném msn-re és elbeszélgetnék vele, az mégis félreérthető lenne ha szimplán megvárnád az ajtó előtt aztán elkezdenéd hülyíteni meg valszeg épp nem is érne rá. De legyél vele őszinte mikor megbeszéled vele a dolgot, és mondd el h érdekled, ha nem kelletlenkedik akkor lehet valami ha meg igen akkor felejtsd el gyorsan.
2009. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ez a kérdés már szerepelt volna :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!