Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék találni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni egy olyan nőt, akit nem zavar, hogy 33 évesen még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Természetesen voltak régebben barátnőim és szűz sem vagyok, de 10 éve nem tudok felszedni egy nőt sem. Jelenleg Angliában élek így online próbálok ismerkedni, de amikor kiderül, hogy nem volt párkapcsolatom, mindig lekoptatnak.
2013. ápr. 2. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Hazudd azt hogy volt. Ki fax tudja, hogy most dugtál e Angliában vagy nem.
2013. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom,nem online berkekben fogsz rábukkanni,ott elég nehéz feladat.Talán ha van hobbyd,és valami ezzel kapcsolatos egyesület,ahova eljárhatsz,nőnek az esélyeid.Akár egy futópadon is megismerkedhetsz egy ilyen nővel,aki keres,az talál.
2013. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az lehet a baj, hogy a veled egyidős nőknek már nincs idejük arra hogy egy olyan férfival kísérletezzenek akinek semmi tapasztalata nincs kapcsolattal, együttéléssel, mert általában ilyenkor a nők már családot akarnak, nem együtt járogatni mint a tizenévesek, és ebbe nem fér bele az hogy neked segítsen kitapasztalni milyen kapcsolatban élni.
2013. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Bárhol. Nem is értem, hogy milyen közegben mocorogsz, hogy ilyen a tapasztalatod van..
2013. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A barátaim után jöttem ki két éve. Ők mind családosak. Nincsenek szinglik a társaságban. Szórakozó hely az van rengeteg, de nem az a típus vagyok aki egyedül elmegy és fel csíp valakit aznap éjszakára. Nem is ezt szeretném. A munkahely is olyan, hogy csak külföldiek vannak, ami nem baj, de mind párral jött ki dolgozni.
2013. ápr. 2. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
volt barátnőd csak 10 éve te ész :D szal párkapcsolatod is volt.
2013. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem akadály
2013. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!