Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szeretitek a romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a romantikus, érzelmes fiúkat?

Figyelt kérdés
Akik szeretnek néha virágot venni nektek, szép parkokba vagy hangulatos éttermekbe elvinni randizni titeket, nem akarják gyorsan bevezetni a szexet a kapcsolat elején, lehet velük éjszaka a fűben fekve a csillagokat bámulni.
2009. szept. 20. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igen! a párom is ilyen, és mindig erre vágytam :) nagyon lehet szeretni az ilyen pasikat :) viszont manapság meg nehéz ilyen fiút találni, az ilyen romantikus fiúk meg nehezen találnak hozzájuk való csajt...vagyis sokáig kell keresni, sajnos. de ha sikerül, utána boldogság van :)

18/l

2009. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az ilyen pasikat csak sajna én találok ilyet!!Am minden csaj sztem szereti az ilyen fiúkat!
2009. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

én nem

virágért kár,akkor inkább cserepes,és azt nemkell kidobni.

parkban kullancs belém mászik,pókoktol irtózom

étteremben meloztam,soha többé nem eszem meg csak azt a kaját amit én fözök

szex pedig kell,jelenlegi párommal is volt 2. találkozáskor,és mégis együttvagyunk több mint 2 éve...

és ő sem az a kifejezettem romantikus alkat,de én igy szeretem

22/L

2009. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Embere válogatja szerintem. Én például nem szeretem, ha úgymond "körbenyalnak", attól a falra mászom. De kinek mi:).

17/L

2009. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon, hogy "körbenyalnak"?
2009. szept. 22. 15:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fiatal lány vagyok, nem egy mérvadó a véleményem... De azért leírom. :)

Én nagyon lelkesedek érte, ha valaki lelkes. :D Szóval az esti sms-s, a reggeli, a gondolok rád, hiányzol myvip levél -ha még nem is a legromantikusabb- az ibolya, hogy eszébe jutottam... :))

De nekem volt már olyan, hogy egyszerűen megijedtem! Szóval úgy éreztem, hogy jó ég: Ez most ezzel lefektetni akar, vagy feleségül venni?

Szóval nem szabad túlzásba vinni... :D Jajj de a csillagos ég, a puha fű, a felhők... Az gyönyörű!

2009. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Körbenyal= folyton hangsúlyozza, hogy mennyire szeret, hogy én vagyok a minden, csak én számítok... az ilyenektől megőrülök:) erre azért vigyázz szerintem:)

17/L

2009. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok túlzottan romantikus, szóval a páromtól sem igénylem a dolgot. Persze szokott nekem rózsát hozni, az számomra nem romantika hanem kedveskedés.21/L
2009. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, de az a tapasztalatom hogy 10 ből 8 fiatal lány inkább a bulizósabb, szabadabb srácokat kedveli.

Én elég érzelmes alkat vagyok és 23 évnek kellett eltelnie mire egy lány Őszintén kedvelte és értékelte,hogy ilyen vagyok.

Legjobb ha mindenből van benned egy kicsi. Az érzelmes oldaladat tartsd meg ,de a hódításhoz ne nagyon használd. Elég lesz akkor ha látod a lányon, hogy szeretné. Engem sokan naív papucsnak gondoltak az érzelmeim miatt. Vigyázz, hogy a romantikus tulajdonságaid miatt nehogy gyengének gondoljanak, mert azt egy nő sem szereti.

A legjobb ha magadat adod, felszabadult vagy és lehet rád számítani. A többi majd jön magától. Kérdezz rá milyen filmet, zenét szeret az illető lány, abból lehet következtetni arra, hogy milyen jellemű pasikat kedvel. Kérdezd meg ki a kedvenc színésze és miért? stb.

2009. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én szeretem az ilyen fiúkat:)

de télleg nem kell nagyon tulzásba vinni.

2009. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!