Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha busszal utaztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha busszal utaztok, és egy srácot minden nap láttok, de nem beszéltek, mennyire marad meg az emlékeitekben általában?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha helyes mindenképp megmarad.De akkor is ha csúnya.De akinek jó az arcmemóriája annak akkor is ha csak átlagos kinézetű.
2013. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha helyes/van benne valami különleges/tetszik, akkor megjegyzem, egyébként nem. Max tudom, hogy ő itt szokott lenni, de nem tűnik fel, ha nincs, csak fél másodperc alatt átfut ez az agyamon és ennyi. Meg attól is függ, hogy mekkora tömeg szokott lenni a buszon. 14/L
2013. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ég 1x-i látást is megjegyez az ember
2013. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a benyomás marad meg amit bennem keltett:D annyira tisztán nem emlékszem az emberek nevére(!) vagy arcára sajnos, csak arra, hogy mit gondoltam akkor róla:)
2013. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!