Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati dilemma, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati dilemma, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Elég rég óta együtt vagyunk a párommal, szeretjük egymást, az idő nagy részében nincs is problémánk, egy átlagos párkapcsolatban élünk. Néha azonban amikor a lelkem mélyére nézek azt érzem, hogy talán nem ő az igazi és hozzám más illett volna jobban(ennek okait nem sorolnám), ilyenkor mindig pro-kontra érveket hozok fel, hogy meggyőzzem magam, aztán elmúlik idővel, és aztán újra előjön. Szerintetek ezek az érzelmi vívódások normálisak?
2013. márc. 31. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ha már észérvek kellenek oda, meg az átlagos szóval illeted a kapcsolatotokat, ott már gáz van. Nem is kicsi.
2013. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kevés információ. De minden kapcsolatban előfordulnak hullámvölgyek.
2013. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugyanigy vagyok ezzel. 11éves a kapcsim. Nálam is a pro kontra a mérvado, meg hogy a férjemnek van egy csomo férfi haverja, de kössz egyiknek se lennék a párja, még nekem jutott ki az igazi, akivel megvagyok elégedve, mégha nem az év 365 napján is. :) En se vagyok tökéletes.
2013. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is állandóan vívódok...
2013. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves elsö válszolo, nem hinném hogy 2-3 evnél hosszabb kapcsolatod lett volna..... 1-2 esetleg 3 évig minden fenékig tejfel. egy párkapcsolat egy régi hid amit minden áldott nap renoválni kell, bármit is jelentsen a szolás.
2013. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Mindenkinek megfordul a fejében, hogy vajon ő az az ember, aki a legjobb neki? Én is néha elgondolkozom ezen, főleg amikor összeveszünk, de aztán kibékülünk és biztosan tudom, hogy Ő az, akivel le szeretném élni az életem!:) Amúgy nálam ez az érzés olyan 6. hónapnál jött el, hogy nem tudtam mit érzek, mit akarok.


19/N

2013. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is voltam így de akármi jött volna ki végeredménynek nem érdekelt volna mert nagyon szeretem és nem hagynám el soha. szerencsére a pozitivumok voltak túlsúlyban és beláttam hogy jobbat úgysem találnék sőt még ő is túl jó nekem szinte hihetetlen hogy velem van. (igen nagy az önbizalomhiányom)
2013. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!