Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátnőtök hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőtök hogy viselkedjen a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok akik a társaságban nagyon visszahúzódóak, és kb egy szót sem szólnak. Szerintem az jó dolog, ha a barátnő el tud hülyéskedni a pasija haverjaival, hozzá tud szólni a dolgokhoz, viccelődik, stb. Vagy ezt nem szeretik?
2013. márc. 31. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem az jó dolog, ha a barátnő el tud hülyéskedni a pasija haverjaival, hozzá tud szólni a dolgokhoz, viccelődik, stb."


Szerintem meg nem mert abból úgyis félrek*rás lesz

2013. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy inkább maradj otthon nem szeretik a haverok ha ottvan a haverjuk barátnője legfeljebb elviselik!!!
2013. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:
Hát ne is üljön mellettem mint egy kuka ha csapatban vagyunk. Jó az, ha el tud velük beszélgetni, nem törvényszerű, hogy egyből félrek.r. Főleg nem a beszélgetés miatt:)
2013. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan estékre gondolok amikor mindenkinek ott van a barátnője.. és nyilván nem olyan hülyéskedésre gondolok ami félreérthető, csak poénkodás semmi több.
2013. márc. 31. 01:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyen részt aktívan. Nem élem, ha egy lány kuka alapjában véve sem. Érdeklődjön, merjen kérdezni, válsszolni.


F25

2013. márc. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Az sem jó, ha mindenbe bele szól, de az sem, ha nem szól semmit. Mert ha nem szól semmit, akkor inkább rámennek ahogy észre vettem.

De én már például nem tudom mit csinálnék, ha újra barátnőm lenne, a mostanit is a legjobb haverom nyúlta le, igaz ehhez 2 ember kellett..

2013. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy ne, hogy flörtöl velük meg csókolózik. Tapasztalat :(

Én kedves vagyok közvetlen és barátságos aki kedvel azt kedvelem aki meg nem annak tojok a fejére. Mindenki nem szerethet, de törekedni kell rá

2013. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Én pont ilyen voltam. Meg se nagyon mertem szólalni aztán a párom rám szólt, hogy "találjam fel magam"! Ez nem esett jól. Megsértődtem rá.

Nekiálltam inni. Na onnantól elszabadult a pokol!! A pia hatására teljesen kifordultam önmagamból. Ellentettjére változtatott. Nyoma sem volt a kezdeti szende félénk lánynak. Nagydumás vidám aktiv party csajszi lettem, sajnos túl is léptem a szaloncsipp határát és a pia hatására smároltam a párom egyik haverjával. Azóta kocsival járok bulizni nehogy inni tudjak..

2013. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátom szereti, hogy ő is meg én is ilyen társaság középpontja típusú emberek vagyunk, és a haverjai is szeretik ezt bennem. Olyan programokra is el szoktak hívni, ahová előre tudják, hogy pl a barátom épp nem fog ráérni, szóval tuti kedvelnek és szívesen vannak velem, és pont azért, mert nem csak csendben ülök. De ettől még nem kezdünk ki egymással nyilván, csak jóban vagyunk.

21L

2013. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!