Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az "Imádlak"-ot miért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "Imádlak"-ot miért könnyebb kimondani mint azt a bizonyos sz- betűs szót?

Figyelt kérdés
Vagyis, 2 hónapja járunk barátommal és még nem mondta h szeret csak az előbb említettet... az érzelmeim annyira erősek már iránta h bármit csinál mond az nekem jó és attól félek h nem látom meg azokat a jeleket amik arra utalnak h nem szerelmes... például ez is elgondolkodtat h alkalom adtán csak azt mondja imád jobban mint én őt de még nem mondta h szeret :S... paranoiás vagyok tudom..... 17/L
2013. márc. 30. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az imádlak, érzelem nélküli pillanatnyi érdek szó.Valódi érzelem nincs mögötte.
2013. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a "sz*pjle" szóra gondoltál? :D


azért könyebb mert a szeretlek szót én pl csak annak mondom aki megérdemli :D

2013. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mert az akinek mondod, nem ad ennek komolyabb értéket vagy érzelmet.

én barát barátnőnek is szoktam mondani és fordítva 22F

2013. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a szeretlek szót nagyon nehéz kimondani, még ha úgy is érzi az ember. lehet, hogy nem tudja könnyen kifejezni az érzéseit, vagy fél a visszautasítástól, még ha tudja, hogy te is ugyanúgy érzel, lehet bizonytalan, vagy még nem alakult ki nála teljesen.. légy türelemmel :)
2013. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
najóóóó azért ne túlozzunk ez hülyeség. :D Nem szokás kimondani ha SEMMI érzelem nincs mögötte.. ennyiből mondhatnál bármit... például h szendvics bakker. :DDD
2013. márc. 30. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kimutatja, akkor nem baj.

Valóban zavaró lehet, mert komolyabb valami, amikor ki is mondják és nem csak körülírják vagy elmutogatják(vagy lerajzolják! :D), de még csak 2 hónapja jársz vele. :) Ha azt mutatja, hogy szeret, és nagyon fontos vagy neki, akkor szerintem már mittudomén fél év múlva nem jössz ilyen kérdéssel, mert a szeretlek is jönni fog neki.

2013. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad van ! Én kapkodok mindig az ilyen dolgokban... :) Érzem is h fontos vagyok neki, sok mindenről lemondott h én jól érezzem magam és úgy érzem rengeteg dolgot megtenne értem :))) csak mindig görcsölök az ilyeneken a legkisebb apróságokon is...
2013. márc. 30. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
a két szó jelentése nem egy és ugyanaz.lehet h a szerelem még nem alakult ki nála,de a baráti szeretetnél már többet érez.mi a párommal amikor még nem voltunk szerelmesek egymásba csak kezdtünk érezni valamit,akkor nálunk is az imádlak szó ment.
2013. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom, egyszerűbb azt mondani hogy imádlak, imádom ezt azt csinálni mint azt hogy SZarnom kell :D
2013. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
najólvanáááám :DDDDD
2013. márc. 30. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!