Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakivel volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már olyan, hogy olyan embert szeretett aki magasról tett rá? Írjátok le a történetet (akár pm-ben) légyszi :-)

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még most is tart. Teljesen felemészt!


19/F

2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt :)

Nagyon oda voltam 15-16 évesen egy pasiért, aki tudta, hogy nagyon tetszik nekem, de mindig csak szórakozott velem. Kiderült, hogy ki is beszélt engem a hátam mögött, gúnyolódott mert duci voltam..

Igazából sajnáltam kicsit, mert őt is gúnyolták mert 160 cm körül volt és elég furcsa volt, hogy nem érezte át azt amit velem csinált.

Azóta lefogytam 50 kgra és most hogy sok pasinak bejövök hirtelen kelleni kezdtem.. :)

2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanaz a történet, mint az előzőnél, csak a fiút nem csúfolták. :)
2013. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, és tényleg frlemészti az embert, elveszi az energiáját. Én most kezdek tisztán látni és szerintem ami időszakosan segíthet az a harag. Kizökkent az állandó szenvedésből, ha imádatod tárgyát utálod egy kicsit. Vahy a rossz tulajdonságokat veszed elő. Engem teljesen levegőnek néz az illető, konkrétan semmibe vesz. De igazából én vagyok a hülye, hogy hagyom. ;)
2013. márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyanugy vagyok mint az 5 os, mar 5 eve
2018. ápr. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!