Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsömii kérdése:

Tetszik egy osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban, egy ideje tetszik nekem (nem is kicsit). Néha úgy érzem ő sem közömbös irántam, de ebben sose lehetek biztos. Hogyan tudhatnám meg,hogy bejövök-e neki? Egyáltalán érdemes ebbe bele élni magam, hiszen osztálytárs és szinte mindenki azt mondja,hogy osztálytárssal nem szerencsés összejönni:
2013. márc. 27. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én már 3 osztálytársammal is jártam. szerintem hagyd nem szerencsés osztálytárssal összejönni..
2013. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Korotok? Nemed?

Lehet nem szerencsés, de egész életedben abban a tudatban akarsz élni, hogy mi lett volna ha?

2013. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
idén leszünk 18 évesek :) (szóval 11.-esek vagyunk)
2013. márc. 27. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont.
2013. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor elméletileg jövőre végeztek, szóval meg lehet próbálni! Sok sikert! :)
2013. márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igazából 2 év múlva mert 13.-ban végzünk, de köszi :)
2013. márc. 28. 14:49
 7/8 anonim válasza:
Én is ebben a szituban vagyok, és annyira tanácstalan vagyok.
2014. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi osztályunkban (gimnázium) annó 20 éve 3 szerelmespár is volt. Az ezekből az egyik ca.20 évig együtt volt, a másik kettő nemsokkal érettségi után vált szét, de volt egy negyedik pár, akik ott még nem jöttek össze, csak szemeztek egymással, de utána pár év múlva összejöttek, és azóta is együtt vannak.

Na szóval osztálytárssal kissé lehet rizikós, de akár jól be is jöhet!

2014. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!