Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ilyen kedves velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen kedves velem az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Az osztály szakma szerint két csoportra van osztva,és én a fiú csoportban vagyok mivel olyan szakmát tanulok ami hogy is mondjam fiú szakma.. Van egy fiú aki év eleje óta olyan januárig-februárig tök bunkó volt velem..Mindig kicinkelt a többiek előtt,többször elég tapló módon viselkedett velem,ha véletlenül hozzáértem úgy elhúzódott mintha redvás lennék vagy nem tudom.. Pedig ápolt vagyok.. De mostanában nagyon megváltozott,nagyon kedves és rendes velem. Szoktunk beszélgetni is,ami csoda mert soha nem voltunk beszélő viszonyban ennyire,max annyira,hogy egymást vissza oltottuk.Most meg ha valamit nem értek,nem szól le segít mint régen,velem beszél a legnormálisabban a csoportból,múltkor megcsikizett,a derekamnál(csoda,hogy hozzámért)és én bennem előjött,hogy régen,hogy viselkedett velem akkor rálöktem egyet hülyeségből mondta nevetve,hogy "jól van na csak hülyéskedtem". Szakmai órán mikor a tanár mellém ültette,hülyéskedett velem megint,a kezemet piszkálta meg bókolt nevetve,hogy milyen szép a szemem.. Mindig előre köszön,holott nála ez régebben tabuvolt.. De egyre többször álmodok vele,hogy délután elmegyünk sétálni és hülyéskedünk egyet,tök kedves velem, ma azt álmodtam,hogy kettesben voltunk és szerelmet vallott,meg majdnem lefeküdtünk.. Nem tudom mire vélni ezt a viselkedését,hiszen régebben tényleg tök bunkó volt velem.. Már eszembe jutott az is,hogy lehet visszahallotta és magába nézett,hogy akármennyire utálom kiálltam mellette,hogy ne rúgják ki a suliból,mikor majdnem összeverekedett egy gyerekkel.. Meg mikor a többiek tényleg ok nélkül elkezdték b*sztatni,hogy hülye füves akkor is kicsit az ő oldalára álltam,meg ha most is piszkálják valamiért van,hogy kiállok mellette,mert más nem teszi.. Mit gondoltok??


17/L 17/F


2013. márc. 11. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akar dugni.
2013. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet..
2013. márc. 11. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig ez a gyerekes "bokolas" volt nala a modi de rajott h ezzel nem megy semmire igy rakapcsolt a romantikara..:)
2013. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a furcsa ebben az egészben,hogy ő nem ez a típus.. Ő az aki a lányokkal bunkó és aki olyan,hogy arra való csak azt kihasználja..
2013. márc. 11. 22:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja meg nőnapkor felköszöntött,ami nála igencsak ritka..
2013. márc. 11. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
ő a rendes, nem naiv fajta fiú lehet, ami ritka. Szólnak neki/kap jeleket, elgondolkozik és megváltozik. Csak nem lehet rossz ember...vagy jó szinész xD
2013. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!