Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék bizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bizonyítani a barátnőmnek? Részegen "félrecsókoltam", ezerszer megbántam, csak őt akarom, és biztosítani akarom erről.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Iszonyatosan kiakadt, mert ráadásul egy házibuliban történt hajnalban, ő már aludt, én pedig annyira részeg voltam, hogy nem is tudtam magamról. Nem én kezdeményeztem, de folytattam, amit iszonyatosan szégyellek. Csak egy csók meg egy kis tapi volt az egész, de engem is megviselt utólag, hát még őt.


Megbocsájtott nekem, de szeretném neki bizonyítani, hogy ez tényleg egy tévedés volt, és őt választom, őt szeretem, vele akarok lenni. Ez döbbentett rá igazán, mennyire is szeretem, és akarom, hogy tudja. Sajnálom, hogy ez kellett hozzá, de meg akarom neki mutatni, hogy jól döntött, mikor adott még egy esélyt.


25/f


2009. szept. 18. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt mondd el neki, de NE könyörögj. Azután pedig szerintem ne legyél részeg. Nem is értem azokat a lányokat akik vonzódnak azokhoz akik annyit isznak, hogy nem tudnak magukról... :S Na jó mondjuk én semmit nem iszom, mert nem ízlik és szükségem sincs rá. De szerintem próbáld meg magad pia nélkül, vagy egy-két pohárral jól érezni... Gondolom nem vagy gátlálsos, "hogy csak a pia tud segíteni".

Aztán szervezz valami randit a barátnődnek, ha olyan fajta hogy tetszik ez neki. Mindegy ha nem tökéletes, a lányok imádják ha a fiúk egyedül szervezkednek nekik, mert akkor tudják foglalkoznak velük. És hagyd hogy múljon az idő, mert szegény lány most nem tudja hogy bízzon benned, de majd megnyugszik.

2009. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb bizonyítás ha enm iszod többé részegre magad. Én sem értem azokat a lányoat akik egy részeges disznó (már bocs) mellett meg tudnak maradni. Én nagy ívben kerülöm őket , egyszer volt iylen barátom , őt pedig mikor láttam h elég rendszeres a dolog, dobtam:S

Ha nem vagy részeg, ez a félrecsókolás meg se történik, és akkor nincs mit kérdezni.

Tudod ha van valami gond, meg kell keresni a gyökerét, hogy orvosolni tudd. A gond a "félrecsókolás", a gyökere a mértéktelen piálás. Ezen kell változtatni. Mert emiatt csókoltál meg más lányt, nem azért mert nem szereted a barátnőd.

Üdv, remélem azért valamennyit segíthettem még ha nem is épp ilyen választ vártál.

L18

2009. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért azt tisztázzuk, hogy nem minden nap vagy hétvégén iszom halálra magam, sőt, mondhatjuk úgy, hogy ez most egy különleges alkalom volt. Azért mert háromszor-négyszer egy évben berúgok, de nagyon, amúgy csak sörözgetek hébe-hóba mint amúgy az összes srác, nem leszek részeges disznó, aki mellett csoda, ha megmarad valaki...

Az tény, hogy ha nem vagyok annyira részeg, ez soha nem történik meg. Amúgy elmondtam ezeket a barátnőmnek, azt mondtam, az ő döntése, hogy folytassuk-e, én elfogadom azt is, ha nem. Ő úgy döntött, folytassuk, én pedig meg szeretném neki ezt hálálni, mert nagyon örülök neki.


Ez a randis egész jó ötlet.

2009. szept. 18. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Törődj vele sokat,és kényeztesd picit...Beszélgess vele,és figyelj rá:)

Sok sikert!

2009. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!