Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ujra harcoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ujra harcoljak? újra kezdjem az egész történetünket? Vagy a helyes kérdés, hogy folytassam-e?

Figyelt kérdés
Szóval két éve szakitottunk a barátommal. és azóta már neki is és nekem is van másik kapcsolatom. ő rögtön utánam jött össze a lánnyal azóta is együtt vannak én csak nem rég 6 hónapja a jelenlegi párommal. Nagyon szeretem őt, de egyszerűen nem tudom elengedni az első szerelmemet! Egyszeűen mintha valami összefűzne minket. Ragaszkodom hozzá.Nagyon ritkán beszélünk, és akkor is csak szülinapi, névnapi köszöntések, (facebookon) és talán egyszer valmilyen témában rámír. De mostanában nem facebookon beszélünk. Hanem telefonon. Smsek (köszöntéskor) és telefonon is beszéltünk, egyszer. Nem tudom mitörténik. Nagyon könnyen elengedtem őt, harcnélköül, talán itt az ideje hogy ujra harcoljak érte?
2013. márc. 26. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ez a te döntésed, hogy szóljon ebbe bárki bele, hisz te viseled majd a következményeit is
2013. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na látod ezt nem kéne, sms-ezni meg ennyit beszélnetek telefonon...szereted a jelenlegi párodat, aha a nagy lóf@szt, ha szeretnéd nem foglalkoznál ennyit az exeddel.

Akivel most vagy az nem az akivel el tudnád felejteni az exed.

2013. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom.. én csak teljesen összevagyok zavarodva.. főleg azért mert nem én kezdeményezem ezeket az smseket..eddig mindig facebookon irt egy évben kétszer, most sms..és csak nem tudom amikor beszltünk egybpl a jelenlegi párommal kezdtük a dolgokat.. én csak összezavarodtam, szerette őt, ilyen különleges módon, és talán mindig is zserettem, és szeretni fogom.. mind1 hogy kivel vagyok..:/ pedig esküszöm, hogy a mostani páromat is szeretem, ,de közben gondolok az exemre is..
2013. márc. 26. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ilyen nincs, max gyerek zavarodik össze, nincs agyad? nem tudod mit akarsz? ilyen nincs, ez is a kapcsolatokkal jár, ha nem tudod mit akarsz, akkor nem kell a srác

ha most szerelmes vagy, akkor hagyni kell a francba és befejezni ezt a baromságot, mert valamiért abba maradt annak idején N

2013. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a jelenlegi párodat szépen hagyd el mert ez csak érdekkapcsolat.
2013. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 és mivan ha mindakettőt szeretem, mert mindkettőben van valami amit szeretek, és mintha ketten lennének egészek.. ami persze lehetetlenség de a belsőtulajdonságaik alapján..
2013. márc. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!