Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h újra összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom majdnem egy év után :( Már nagyon sokszor szakitottunk de aztán kibékültünk mindig, de most úgy tűnik végleg vége.. :( A mindennapos veszekedés miatt.. de azt mondta h ő is szeret, de ez a kapcsolat nem jó :( Mit tegyek? felejtsem el vagy próbálkozzak ?
2008. jún. 11. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most fáj, amit mondok, de szerintem ha már sokadszorra szakítottatok rövid időn belül, nem kellene ezt annyira erőltetni. Egy dolog a vonzalom, amit éreztek egymás iránt, és egy másik, ha két teljesen különböző személyiségű és értékrendű ember jön össze. Ebből jó nem fog kisülni, miután elég hamar kiderült, egyszerűen nem illetek össze. Itt most el kellene döntened, hogy szereteten és megbecsülésen alapuló, békés és boldog párkapcsolatot akarsz, vagy továbbra is ragaszkodsz a rossz, de megszokott kapcsolatodhoz (ebben a témában ajánlom Csernus: A Nő c. könyvét)... Bármennyire is fáj, szerintem el kellene szakadnod tőle, és egy hozzád jobban passzoló párt keresni, mint egy halálra ítélt se-vele-se-nélküle-kapcsolatban létezni.
2008. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vannak a mindennapos veszekedések? Talán te is hibás vagy picit, hiszen minden 2 emberen múlik, mérlegelned kell, h ér-e annyit neked ez a kapcsolat, h küzdj a párodért..... Sajnos kevés infót tudunk rólatok. Egy komoly kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, ez nem azt jelenti, h csak neked kell alkalmazkodni. Most semmiféleképpen ne keresd, hagyd, h ő is átgondolja az egészet, és ha tényleg szereted, le kell ülni és megbeszélni, hogy miért juttotatok idáig... Sok sikert!
2008. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi is így voltunk a mostani exemmel. egy év után nekünk is megváltozott minden. És még egy évig hol együtt voltunk, hol nem...és ezt már mindketten meguntuk, pedig szerettük egymást. Azóta eltelt még egy év, nem haragszunk egymásra, sőt barátok maradtunk.

lehet nektek nincs közös jövőtök megírva fent egymással, hanem csak barátok legyetek. Nálunk is ez volt.

azt tudom mondani h várj, és meglásd minden jobb lesz! ez a kapcsi meg halálra van ítélve, de nem kizárt h barátok lesztek.

2008. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm köszi a válaszokat, de nem tudom mit csináljak :S én csak vele szeretnék lenni mert nagyon szeretem, neki is rossz nélkülem de ezt már le szeretné zárni :( sszoval felesleges próbálkoznom? :(
2008. jún. 11. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted, akkor próbáljátok megbeszélni, sajnos nemtudjuk, h miért civódto állandóan, de ha mindketten szenvedtek találnotok kell vmilyen kompromisszumos megoldást. Ha pedig nem megy, szerelem ide vagy oda el kell válnotok, mert a tündérmesékkel ellentétben szerelem kevés egy kapcsolat fenntartásához.

Üdv:a harmadik hozzászóló

2008. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagyis a második, bocsi
2008. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!