Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
1 hete szakítottam a barátommal és már másnap össze jött azzal az exével, akit előttem szidott, hogy utálja, nem akar vele többet találkozni, de főleg nem szex.elni, meg hogy idegbeteg a csaj, most meg egymást nyalják-falják. Nagyon rosszul esik!!
2013. márc. 25. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg végig meg volt neki melletted is. Szót sem érdemel..
2013. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 és fél hónapig voltunk együtt. Nagyon remélem hogy semmi nem volt köztük!
2013. márc. 25. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress mást!
2013. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hazudott neked már kezdetektől fogva ez tuti. Te meg vakon hittél neki mert bele voltál zúgva. Csalódtál magadban is, hogy ennyire vak voltál.

Idővel betökéled majd h tévedtél, idővel elmúlik majd főleg ha találsz mást.

2013. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy egy ilyen gerinctelen emberrel vajon Te vesztettél valamit, vagy esetleg Ő (?) ..
2013. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ASOT ***** válasza:
4-esnek igaza van.
2013. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Baccardi01 ***** válasza:
Az ilyen ember nem érdemli meg egy kicsit sem azt, hogy bánkódj utána.
2013. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de akkor minek mutatott be a barátainak, szüleinek? legalább ezt ne tette volna!!! és mit eszik egy olyan csajon, aki öngyilkossággal meg terhességgel fenyegeti, késsel hadonászik előtte??? én ilyeneket nem csináltam, nem is fogok. De az is milyen, hogy fb-n, már a csaj pakolja fel a képeket, és a srác meg tartani akarja velem a kapcsolatot, hogy jóban legyünk? meg hogy írjak neki nyugodtan????
2013. márc. 25. 09:46
 9/12 ASOT ***** válasza:

Bemutatott a szüleinek nem nagy ügy, eleinte biztos úgy gondolta talán veled marad majd, de közben visszatért az ex akit szeret annak ellenére h egy köcsög rib*nc. Inkább próbálj nem foglalkozni vele.

Ne is válaszolj neki semmire, felesleges, csak néha unatkozik, és ezzel meg sakkban tart mert nem tudsz leszakadni róla, szóval fejezd be vele ezt az egészet!

2013. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végig szívatott.. nem kell keresni az okokat.. Sőt még abban is biztos vagyok hogy már régebb óta megvolt neki.. És hogy a kérdésedre válaszoljak.. Menj el bulizni a barátnőiddel, ne gondolj arra srácra! Az idő minden sebet begyógyít! Ne bánkodj, találsz jobbat.:)
2013. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!