Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha valaki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha valaki nem akar magának párt soha?

Figyelt kérdés

Huszas éveim elején járok és kb 10 éve határoztam el, hogy én egyedül fogok élni egész életemben, mert nem akarok társaságot.

Voltak, akik azt mondták, hogy biztos homoszexuális vagyok, mert "ebben a korban csajozni kell"...

Voltak, akik antiszociálisnak neveztek, mert "nem ismerkedsz senkivel"...

Tényleg csak betegség lehet az ilyen életfelfogás mögött?

Az nem lehet, hogy valaki csak egyszerűen nem akar párt magának, mert egyedül akar élni? Miért kirívó ez ma?

Úgy érzem nem fogadnak el normálisnak emiatt.


2013. márc. 23. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem baj. persze sok más baj is van, de sok előnye van a házasságnak, pl. téged is megtanít alkalmazkodni a másikhoz, valamint van melletted valaki, akire (jobb esetben) mindig számíthatsz.

de tudom, a többiek csak a szexet említenék, mert főleg addig lát az ember, h ha vkinek túl rövid, akkor nem jó vele, és ezzel merül ki a párkapcsolat fiataléknál.

2013. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez a te életed, és jogod van dönteni. Másrészt viszont arra is gondolnod kell, hogy nem mindig jó egyedül lenni, könnyebb megosztani a terheket, ha ketten vagytok, illetve ha van családod, vannak gyerekeid, akkor idősebb korodban remélhetőleg fogsz tudni kire támaszkodni. De azt hiszem, hogy van valamilyen oka annak, hogy így döntöttél, talán betegség, talán nem, ezt mi innen nem tudjuk eldönteni.
2013. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha te egyedul akarsz élni, akkor élj egyedul! a tobbiek szemébe ez mindig is furcsának fog tunni.ezzel nem tudsz mit kezdeni.majd abbahagyják a piszkálodást.

de gyedul is teljes értéku életet tudsz élni?

vagy valami miatt így elhatárolod magad? sértettség esetleg?

2013. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy teljes értékű az életem, bár ritkán vagyok boldog.
2013. márc. 23. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek joga van eldönteni hogy akar élni, ehhez senkinek semmi köze. Ha 10 éve döntötted el akkor meg lehet hogy nem számoltál a szexuális igényeiddel csak a társasághoz való viszonnyal. A szexualitást sem igényled? Ha igen hogyan tudod ezt a vágyadat kontrollálni?
2013. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Maszturbálással. És igen, ma is ugyanaz a véleményem, mint akkor.
2013. márc. 23. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Van ennek valamilyen konkrét oka, hogy így határoztál?
2013. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félsz kötődni, félsz kiadni magad másoknak?
2013. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem szeretem, ha kötődök egy bizonyos emberhez, inkább több emberrel beszélek, de senkit nem engedek igazán közel magamhoz. Valószínű, hogy félek kötődni.
2013. márc. 23. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jogában áll a saját életéről döntenie és ezzel mérlegeli a döntésének az előnyeit és hátrányait,amikkel gondolom mint felnőtt ember te is tisztában vagy és más kivül állónak is el kell ezt fogadnia attól függetlenül hogy esetleg eltér a gondolkodás módja ebben a témában.
2013. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!