Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apasági teszt vagy válás? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apasági teszt vagy válás? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Felmerült a gyanú, hogy nem én vagyok a gyermekem apja.25 év után. Szeretnék apasági tesztet, de a nejem szerint én vagyok az apja, de ha megcsináltatom a tesztet, akkor köztünk mindennek vége, meg hogy nagyon sokat veszíthetek vele. Már a válásnál tartunk és nem merem megcsináltatni, mert a fiam nem szeretném elveszíteni. Ti mit tennétek?
2013. márc. 23. 16:35
1 2
 11/17 2122 ***** válasza:
ha te vagy az apja akk nincs mitől félnie. csináltasd meg.
2013. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ha nincs a gyerek anyjával kapcsolatod,most sejlett fel a gyerek kiléte elötted és úgy nem akarja megcsináltatni a DNS vizsgálatot, akkor 1000% hogy a tiéd a gyerek, csak félti a gyereket, és nem akarja kiszolgáltatni másnak.
2013. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb tudni,az asszony ribancokodott-e vagy nem.Ha vér szerint nem is a te gyereked,szeretni még szeretheted,és azért valami kötelék így is van.

A feleség meg ha elmegy,talán jobb is...

2013. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg mindenki megnyugtatása érdekében és akármi is lesz az eredmény legalább nem kell se neked se a fiadnak élete végéig kétségek között őrlődnie. De ha nagyon érdekelné a fiadat ez a dolog ,elég nagy már ahhoz hogy ő is kezdeményezze az igazság kideritését.
2013. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Van egy másik gyermekünk is, elég nagy korkülönbséggel. Kamaszkorában az idősebb megvádolt minket, hogy a másikkal kivételezünk és én voltam az, aki megmagyarázta neki, hogy ez nem igaz. És most én csináltatok apasági tesztet. G Á Z !!! Mit fog gondolni rólunk, mert nem hiszem hogy elfeljtette.
2013. márc. 24. 06:09
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
15-túlságosan nagy horderejű kérdést csinálsz a dologból...
2013. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Azt látom hogy már te magad bonyolitod túl ezt a dolgot. Legyél már határozott és döntsd már el hogy mit akarsz?! Mi a túrót lacafacázol,ne nyűglődjél már ennyit!
2013. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!