Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a "ha nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "ha nem tudja nem fáj neki" gondolatról?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgettem egy lány ismerősömmel arról, hogy nem a legjobb a barátnőmmel a kapcsolatom! 1,5 év után minden próbálkozás után kissé lapos a szex, és nem sikerült feldobni! Ez a hölgy azt mondta nekem hogy ő megcsalta a pasiját egyszer már, és nem mondta el neki...azóta jobb a kapcsolatuk!


Nem kell ribancozni őt vagy ilyesmi, csak egy véleményt mondott el! Szerintetek ha megteszem ezt én is.... javulhat tőle a közérzetem!? Brutál módon kívánok egy jó szexet , de a páromtól nem kapom meg :S


23/F



2013. márc. 22. 21:05
1 2
 1/16 (g)brigi ***** válasza:
Az eszedbe se jutott, hogy előbb a barátnőddel beszélj?
2013. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress kibúvót, hogy félrekúrhass, ha ennyire dugni akarsz egy jót, a barátnőddel pedig nem megy, akkor előbb dobd ki. Ne legyél féreg.
2013. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sztem g.ci dolog...ha annyira ezt akarod előbb szakíts vele és nem lesz mit eltitkolnod
2013. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Azt,hogy egy önnyugtató gec*ség,amit úgy akarnak beállítani,mintha a másikért tenné az ember.
2013. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nem egy olyan dolog amit egy kóbor numerával helyre lehet hozni. Nem megfelelő a partnered.

Két alap pillérnek kell megfelelni a párkapcsolatban

1 Legyen jó a szex

2 Egyéb belső dolgok

Rgo testileg és lelkileg is ki kell tudjátok elégíteni egymást. Ha a 2ből 1 nem megy, már régen rossz. A megcsalás semmire nem megoldás. Ha oda jut egy kapcsolat hogy valamiért a szomszédba kell menni, akkor megette a penész. 1,5 év nem sok idő, szakíts vele, és keress olyat akivel minden klappol.

2013. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátnőddel és szexelj bárkivel egy brutálisat!
2013. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

vagy oldjátok meg a rossz a szex problémás sok sok őszinte beszélgetéssel, vagy hagyjátok a francba az egészet. neked lehet hogy jobb lenne, ezt csak te tudhatod, hogy lenne e bűntudatod stb, viszont a kapcsolatot megmérgezné. már úgy érzem, hogy elindult az eltávolodás, és ez csak még jobban szélesíteni a közöttetek lévő szakadékot, ami nem az álomkapcsolat titka.

döntsd el, hogy mi számít neked a legjobban, de szerintem senkivel szemben sem lenne fair ha megcsalnád. nyilván ő is érzi, hogy rossz a szex és ki van éhezve egy jó dugásra.

félrekefélni nyilván a legegyszerűbb, de a legfelületesebb megoldás is.

2013. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Antonius Caepio ***** válasza:
100%

Ezzel átvered őt.

Ha nem tudjátok megoldani ezt a problémát, akkor szakítsatok, és utána szexelhetsz mással.

Nyilván nem fáj amiről az ember nem tud, de úgy gondolom, hogy a másiknak joga van tudni, hogy milyen emberrel is van párkapcsolatban. Szóval még ha meg is történik a félrelépés, legyen bennünk annyi gerinc, hogy elmondjuk az illetőnek.

2013. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

JÉÉZÉUS :D jó gyorsan jönnek a válaszok!


Köszönöm zzépen a normálisakat, a hülyéknek pedig KÜLÖN köszönet! Pazaroljátok itt az időt... :D


Éreztem hogy ezeket a válaszokat fogom kapni, de minden megerőltetés ellenére sem tudok vele dűlőre jutni! Számtalanszor leültünk erről beszélni...így a szakítás marad!


Köszi a válaszokat!

2013. márc. 22. 21:14
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Sosem értem azokat a kérdezőket,akiknek válaszolnak,megírják őszintén az igazat,és még ő van felháborodva:D
2013. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!