Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan 3 hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 3 hónapja nem találkoztunk és nem beszéltünk (másik országban lakok) írtam neki hogy hiányzik még mindig szeretném látni és találkozni vele STB?

Figyelt kérdés
és azt is hogyha ő azt akarja hogy ne keressem írja meg és én nem keresem többé (én csak azt akarom hogy boldog legyen) 3 napja elolvasta az üzenetet azóta semmi válasz. Ezt most minek vegyem? (amúgy 2,5 éve ismerjük egymást)
2013. márc. 22. 18:34
 1/8 ASOT ***** válasza:
gyanús hogy van valaki más is a képben...
2013. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem már nem akar veled foglalkozni.
2013. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen van más is a képben (jobban mondva én voltam a 3.) De akkor miért nem írja meg hogy hagyjam békén. Ismert tudja ha mondja soha többé nem fogom keresni (még ha belepusztulok is) de azt is tudja hogy ha nem válaszol nagy valószínűséggel újra felkeresem.
2013. márc. 22. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is bexoptam országhatár miatt, nem tudtam tanulás mellett kimenni egy csodálatos szlovákiai-magyar csajhoz :(((((((((((


És azóta már nem bánom annyira, de azért jó lett volna, ha gyakrabban tudtam volna látni, esélyem lett volna arra sőt így is azt mondtam kijárom az iskolát, kiköltözök azt kész!

2013. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
Szóval van neki egy barátnője és te vagy az aki pluszba írogat neki, amolyan "épp most ráérek nincs más dolgom...és amolyan jó lenne néha más lánnyal is beszélgetni vagy talán dugni néha--haver vagy neki"
2013. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azelőtt személyes kapcsolat volt.

3 hónapja semmi (csak neten tudnánk dumálni max de nem válaszol) de én 3 hónap múlva megyek vissza az ő szomszéd településébe lakni... A kérdésem az lenne hogy megírtam neki hogy ha azt akarja ne keressem írja meg és én soha többé nem keresem. De ő nem válaszol.

És az érdekel hogy más nők hasonló helyzetben miért nem válaszolnának (még egy hagyj béként se)

2013. márc. 22. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet durva leszek,de szerintem annyira sem érdekled,hogy válaszoljon. 1.vagy a barátnője olvasta az üzenetedet. 2.vagy van egy másik harmadik csaj neki.
2013. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy fontos neki.
2013. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!