Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok a barátom is 23. Mi néha esténként szoktunk társasozni. egy jó kis ország város.. ki mit tud.. :) de mikor a legjobb barátnőmnek elmondtam kinevetett hogy milyen gyerekek vagyunk .. kicsit rosszul esett.. szerintetek is ciki ? :/
2013. márc. 21. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagy. Már miért lenne az? Azt csináltok amit akartok :) Ha nektek így jó, miért kellene olyat csinálni ami más szerint nem ciki? Van aki kártyázik stb. Nem csak szexelésből áll a kapcsolat. Szerintem ez még aranyos is.
2013. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*vagyok
2013. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki!
2013. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem :) mért lenne az :D ??

én is játszanék ilyet ha ilyen barátnőm lenne mint te :)

2013. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki!
2013. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki,sőt,teljesen normális és aranyos :)
2013. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én barkóbáznék Veled. Te megkérdeznéd, hogy szőrös? VÁlaszom: Nem. Te: Hozom a sört!
2013. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki!
2013. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert a barátnőd ratyi és neki annyiból áll a kapcsolatban szórakozás/kikapcsolódás, hogy szétkúrják az éjszakát. De különben se ciki, ha az is lenne, lekell szarni ha ti szeretitek csinálni és jól érzitek magatokat :D Haverom szerint is ciki hogy a bnőm hugával szoktam babázni, és még élvezni is szoktam 18 évesen, de kapja be a **** nem érdekel :D
2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az a jó, ha tudtok gyerekek maradni. Sőt, majd ha lesz gyereketek, akkor még inkább gyerekek lesztek, és nagyon fogjátok élvezni (míg az, aki szerint gyerekek vagytok, nem biztos, hogy élezettel fog tudni játszani a saját gyerekével).


Egyébként negyven körüli baráti körömben rendszeresen jövünk össze kártyázni, társasozni, ország-városozni, pedig iskolás gyerekeink vannak! :)

2013. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!